Jump to content


system by wwweljko


wwweljko

Recommended Posts

Ima tu jos igre sa izvorom.

Za sada su Transporti : - Pioneer DVD-535 (400$ cena novog) -> AQ VDM-a

                                      - Samsung TV (pusta flac) -> low-cost optical cabl

                                      - SONY cdp-xe270 je zanemaren jer nemam iole kvalitetan oticki kabl.

 

U planu je , najverovatnije , MacMini+HiFace2 i neki kvalitetniji coax-cable (za sada je AQ VDM-A).

 

Može malo pojašnjenje kako tv pušta flac? Samo sa flash ili...?

Link to comment
Share on other sites

Ovo je kao na ispitu 3+1 bonus pitanje za 10ku ili 6icu  ;-)

 

Ajmo redom :

 

 

Nevezano uz temu,vidio sam u galeriji sliku vaÅ¡ega Treka ? Izgleda da nam je joÅ¡ jedna stvar zajedniÄka,biciklizam !!!

 

Obozavam da vozim bajk u planu je malo kvalitetniji   , isto Trek samo cista specijalka.

 

ÄŒovek je prodavao zvuÄnike koji su joÅ¡ uvek u garanciji upola cene. Da je sreće da su svi prodavci toliko realni.

 

Ako si veÄ hteo da kritikujeÅ¡ promenu na loÅ¡ije daj kaži Å¡ta imaÅ¡ otvoreno i jasno - mislim da si se zajebao zbog tog i tog, kraj. A ne da prvo provociraÅ¡ sa kvazi pitanjem koje proziva i pokretaÄa teme i sve ljude koji su ostavili pozitivne komentare.

 

@ wwweljko

 

Jel Yamaha pala polovna i koliko je plaćena ako nije tajna? Pretpostavljam da ne bi menjao bolje polovno pojaÄalo za loÅ¡ije novo a da ti ne ostane kinte iz te razmene.

A700+Kimber PR4 (2*2,8m)+200e = i21 

 

Tih 200e je uslo u fond za ReguDac .Mislio sam prvo da uzmem CA DacMagic+(250e min.) ,za koji bi mi posle trebalo i dodatno napajanje(100e) tako da sam zagrizao malo vise i uzeo Regu koja je fenomenalna.

 

Sve u jednom danu.

 

 

Ne dirajte mi bata wwweljka.... sto mu elektrolita!

 

:cheers  :cheers  :cheers  pozz Roki , sutra slike novog sistema sa sve Adamom (citaj,fikusom  :roll: )

Može malo pojašnjenje kako tv pušta flac? Samo sa flash ili...?

Da sa flesha , lepo je "slusati" film preko zvucnika.

Link to comment
Share on other sites

to bi trebalo bit to , zvuÄnici malo "zatvoreniji" PojaÄalo "otvorenije" . Kablovi sam za "finese" :) E sad da se napravim mudar , niÅ¡ta osobno , znaÄi ne pametujem ? ipak bi tu pasao RotelÄić iz starije serije 98x ? . Al i ovo je ok !

 

:thumbsup2

 

Menjace se amp sigurno, na bolje  , naravno. Zao mi je Yame , prelepa je :facehearts  ( audiofilski i vizuelno),  ali moram spreman da docekam eventualnu promenu zvucnika.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
20 sati ranije, S.V.E.T.A. said:

Svaka cast za sistem, definitivno ide u pravom smeru...

Interesuje me Raga DAC, da li je to model sa daljincem i da li se moze porediti sa Muz. karticama tipa Asus STX, EMU 1212m?

Mislim ako si cuo mozda neke od doticnih kartica pa da das komentar...

Unapred zahvalan

Pozdrav!

Hvala .

Rega je stariji model , bez daljinca.

Sto se poredjenja tice mislim da je RegaDac mnogo ozbiljniji igrac od navedenih kartica.

Probaj , ako ti naleti HRT MS+  , to je jako ozbiljna .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Ostao sam duzan komentar za Leemu.

Ajde prvo neki opsti komentar  , pojacalo je napravljeno kao tenk in UK ( kome je to bitno :-) ), tesko 15 kg , potentno pojacalo sa rekao bih zdravih 2x80w .

O zvuku , zvuk je prirodan , svlenkast (neki bi rekli svetao) , ali kad je potreban bass Leema ga isporucuje bez problema. 

U poredjenju sa pojacavacima koje sam ranije imao  ( Roksan Kandy2 , Primare i21 , Yamahe A700 ),Leema daje  siru slika , pun zvuk ,vazduh izmedju instumenata je ono sto najvise razlikuje ovaj pojacavac od osatalih koje sam do sada slusao u svom sistemu.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...