Jump to content


Technics SU-V650 (ne)o�ekivano loš?!


dgojic

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

e moj 2for iz tunguzije , ti si juÄe poÄeo prodavati uredjaje i već si postao veliki znalac!! samo nastavi da sluÅ¡aÅ¡ i kupujeÅ¡ technicse...

 

Edit Chowek: pravo ime Älana zamenjeno nick-om. Moli se Älan Safet da prestane da upotrebljava pravo ime Älana 2for u javnoj komunikaciji.

Link to comment
Share on other sites

2for, ti bi mogao da ne kvariÅ¡ temu Äoveku  a za limundo će i tebi neko ugasiti svetlo

 

Edit Chowek: pravo ime Älana zamenjeno nick-om. Moli se Älan Safet da prestane da upotrebljava pravo ime Älana 2for u javnoj komunikaciji.

Link to comment
Share on other sites

Ti nisi dovoljno bistar za to.

 

Moj verni obožavalac, gospodin Safet ce se nekad reÄ‘e a ponekad ÄeÅ¡ce nadovezati na gotovo svaki moj post i to uvek u negativnom kontekstu jer taj mali Äova hoce iz kože da iskoci zato Å¡to sam jedini rekao istinu o njemu na ovom forumu. Ko ga nije upoznao, bolje da to i ne radi.

 

Technics SU-MA10  :)

 

6859-tec_SU-MA10.jpg

Link to comment
Share on other sites

ti si 2for za žaljenje a ne za obožavanje ! eto toliko od mene.i želim ti brz oporavak..

 

Edit Chowek: pravo ime Älana zamenjeno nick-om. Moli se Älan Safet da prestane da upotrebljava pravo ime Älana 2for u javnoj komunikaciji.

Link to comment
Share on other sites

Nije namera bila da coveku zagadjujemo temu, ali su bezveze konstatacije da technics nije nikada pravio dobra pojacala. Da, tacno je da je vecina bezveze, ali su to komercijalni modeli, kojih je uostalom kod nas bilo i najvise.., Sto se tice duala i nemacke skole zvuka  :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Ovo je slika od onda kad mi je opala kosa jer sam se iznervirao kad videh da nema muzike bez gramofona. Sad sam se oporavio od Å¡oka i dredovi mi se zapliću o papuÄe kad ne pazim.

Dac je neki šporet sa pijace što mi uvališe ukrajinci. Rekoše, analogni šporet, tako nešto.

Link to comment
Share on other sites

Kukuj, Å¡ta mi bi da uopÅ¡te zapoÄnem temu... :blink:  Da sam znao da će krv da padne, stvarno ne bih, ja se pardoniram...

Nemoj da se izvinjavaÅ¡, tema je odliÄna ali kao Å¡to vidiÅ¡ uvek se naÄ‘e neki samoubeÄ‘eni pametnjaković koji će udariti kontru na neÄije argumente. PoÄeli smo pisati o tome kako su starije generacije Technics pojaÄala mnogo bolja od recimo tog SU-V650 i tema je lepo krenula u tom pravcu, meÄ‘utim. 

Link to comment
Share on other sites

Samo jedno pitanjce, sta mislite o SU-V470, kakvo je u srednjem i visokom tonu u usporedbi sa drugim pojacalima?

 

Posto ga imam, a nemam bas mnogo pojacala da uporedjujem kakvocu, pa me zanima valja li, uporedio sam ga samo sa matorim Rotel RX 603 i izuo je Rotel iz gatja po pitanju bine i dimenzije :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...