Jump to content


Eksterna zvu�na karta...


rodoljub68

Recommended Posts

...da li se isplati da kupim ovu eksternu zvuÄnu kartu (slika je u prilogu). Naime, imam raÄunar sa jednim jezgrom, 3 gb rama, asus ploÄu i integrisanu realtek zvuÄnu kartu. Kompjuter mi je prikljuÄen na LG micro system XC 62, a operativni sistem je WIN 7. Ono Å¡to me interesuje je da li ću dobiti malo jaÄi i Ävršći zvuk, poÅ¡to ovo sada je priliÄno Äisto, da ne kažem isprano. Za puÅ¡tanje muzike koristim program AIMP. Otvoren sam za sve sugestije i za svaku pomoć savetima. Dosadilo mi je da non stop podeÅ¡avam na ekvilajzeru full bass & treble. Interesuje me koje biste mi ozbiljne zvuÄnike 2.1 preporuÄili. Iskren pozdrav svima.

 

 

post-30808-0-32300100-1396140199_thumb.p

Link to comment
Share on other sites

Tog malog Behringer-a sam imao duže od godinu dana, kao rezervu prilikom menjanja DAC-ova, sada je kod klinaca na kompu. DoduÅ¡e, malo jaÄe konfiguracije i mladji klinac se kune kako mu  sad Rammstein bolje zvuÄi, a eksplozije i pucaÄina u Battlefield 4, su vernije doÄarane. Å alu na stranu, jako fina spravica, za uložen novac, best buy. Ovde imaÅ¡  test, sa svim merenjima. :wave2

http://nwavguy.blogspot.com/2011/02/behringer-uca202-review.html

Link to comment
Share on other sites

Tog malog Behringer-a sam imao duže od godinu dana, kao rezervu prilikom menjanja DAC-ova, sada je kod klinaca na kompu. DoduÅ¡e, malo jaÄe konfiguracije i mladji klinac se kune kako mu  sad Rammstein bolje zvuÄi, a eksplozije i pucaÄina u Battlefield 4, su vernije doÄarane. Å alu na stranu, jako fina spravica, za uložen novac, best buy. Ovde imaÅ¡  test, sa svim merenjima. :wave2

http://nwavguy.blogspot.com/2011/02/behringer-uca202-review.html

hvala na odgovoru i imam isto pitanje, kao i SPACE DREAMER-A, koji su zvuÄnici 2.1 stvarno dobri i Å¡ta je to ASIO. Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Hvala na savetu. Ja sam se pogreÅ¡no izrazio. Mislio sam na zvuÄnike 2.0 (klasiÄne dvosistemske), a možda i previÅ¡e filozofiram. To je sve zato Å¡to imam osećaj da mi je zvuk previÅ¡e sterilan, a naroÄito od kada sam preÅ¡ao na win 7, previÅ¡e je ispran. Ubih se podeÅ¡avajući, ali niÅ¡ta. Zato se raspitujem za eksternu kartu i zvuÄnike i ASIO. Instalirao sam i fidelizer..., Hvala svejedno

Link to comment
Share on other sites

Ako misliÅ¡ da ih kaÄiÅ¡ na LG micro sistem, nemoj da troÅ¡iÅ¡ novac uzalud. Kupovinom ovog malog Behringera, a nije neka investicija ( oko 25 eura), neminovno ćeÅ¡ dobiti na kvalitetu, ali ne oÄekuj Äuda. Win 7 koristim i ja, u sprezi sa fidelizerom i to radi korektno..

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...