Jump to content


Zvucna kartica za lap top, predlozi.


skomirendalica

Recommended Posts

Postovani clanovi :) Ako nije problem neki savjet koja je najbolja zvucna kartica za lap top do 100e , ako je sad bas neka velika razlika , neka bude do 120e ? Polovne ne bih nego nove. Ne treba mi ni za snimanje ni nista , vec samo da poboljsa zvuk , s`obzirom da slusam muziku iskljucivo preko lap topa. Dakle neka kartica koja ce da napravi vidnu razliku u zvuku .. 

Valjalo bi i neki link nekog pouzdanog sajta koji vrsi dostavu. 

Hvala unaprijed , pozdrav svima ! :) 

Link to comment
Share on other sites

Kartica je dobra, ali je taj prodavac Äudan. Prodavao je Eagle Cable Silverline 2 x 1.5 mm, blizu Äetiri metra za 300 dinara. Konverzaciju preko poruka na Kupujem-prodajem zapoÄeli smo 2. marta, od tada mi je tri puta, od Äega jednom preko telefona, obećao da će kabl poslati, meÄ‘utim joÅ¡ niÅ¡ta. Prestao je da  reaguje na moja pitanja, pa pretpostavljam da je odustao od prodaje. Nisam mu dao negativnu ocenu jer je suma stvarno sitna, ali eto, nije loÅ¡e da se zna, meni Äovek deluje neozbiljno.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Pozdrav svima. Da se nadovežem na temu, je l' se može nabaviti taj Dragonfly negde u Srbiji?

I je l' on iznutra konstruisan na neki drugaÄiji naÄin od snimaÄkih interfejsa, pa iz nekog razloga pruža bolji Hi-Fi "užitak", ili bi mu adekvatno skuplji snimaÄki interfejs potpuno parirao za te svrhe (korišćenja kompjutera kao deo muziÄkog sistema)?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...