Jump to content


Jugonostalgija


dude

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prosto je neverovatno koliko puta sam cuo istu pricu koju mrmot prica.

Uglavnom ne reagujem drugacije sem da prevrnem ocima na to.

Ali stvarno mi nije jasno, kako je sve bilo tako divno, svi imali posao, para koliko volis, a vi isli na more autostopom umesto u limuzinama, tamo na moru niste trosili nista od para a pili i jeli ( valjda treba da vam verujemo da su vama u stvari placali da boravite na moru, a ne vi njima? ), a onda na kraju dana spavali u vrecama za spavanje na zemlji umesto u hotelima sa 5 zvezdica...

Sta znam, priznacete da nesto se tu ne slaze bas najbolje...

 

Kad uporedim moje letovanje, sa ovim cime se vi hvalite, pa ja se osetim ko pravi kralj...

 

Jedini odgovor je, omatorili ste. Ovo sve o cemu vi pricate nema veze sa jugonostalgijom, vise zal za mladosti.

 

Evo Krsh je postavio sliku ponike, i meni iz detinjstva draga bicikla, iz secanja tacnije. 

 

I to je lepo, to je nostalgija. Ali da je to razlog da tvrdim da mi je tad bilo bolje? Pa kako realno to da objasnim i sebi, a kamoli drugima, kad je bajs koji sad imam je 5 klasa iznad te ponike.

Link to comment
Share on other sites

Ti si bre pravi kralj. I treba da imas bicikl bolji od ponike. Cool stari, gust je bio ici tako na more, jebo hotel od 5 zvezdica u koji idu penzioneri... a imalo se i tada i moglo se priustiti svasta. Stopiranje je samo jedan od primera koji pokazuje koliko je ljudski rod otisao u K U RAC, jer sada stopiraju samo one jadnice koje zaradjuju na autoputu rizikujuci da je iskasapi neki manijak...

A omatorili jesmo, sta jest jest.

Link to comment
Share on other sites

Laka vam noc dragi prijatelji. Odoh na pocinak kako bih sutra mogao sto efikasnije prodat dusu korporaciji. Prvo idem u celiju da se dobro izbicujem jer nisam pomislio na firmu celo vece.

Link to comment
Share on other sites

@ Krsh

 

VidiÅ¡ koliko se bolje osećaÅ¡ i koliko si postao pozitivan, od kad si priznao da si na naÅ¡oj starni i da prihvataÅ¡ Äinjenicu da je onda bilo bezbrižnije  ;-)

 

 

@ Mrmot

 

Maestralno odigrana rola  :thumbsup2

 

 

@ judge

 

Pozdrav, dragi virtuelni prijatelju  :wave2

Link to comment
Share on other sites

 

A da nije mozda za raspad SFRJ kriv covek visokog cela,
cije su slike lepili na sofersajbne sirom srbije i klanjali mu se,
ili su mozda vise od njega krivi oni koji su glasali za njega!

 

Sa ovim se ne slažem, ako misliÅ¡ na Slobu. Da si rekao Tudjman, poÅ¡to i on ima visoko Äelo, pa zatim Izetbegović (takodje ima visoko Äelo) ili da si rekao svi zajedno smo pomalo krivi, pa da se složim. Ovako ne mogu. Budi malo odredjeniji.

 

Btw, Srbija se piše velikim slovom !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...