Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

Meni viÅ¡e od tih astronomskih cena  mnogo viÅ¡e ljuti Å¡to jedan broj prodavaca misli da u ovoj državi žive samo ovce i da padaju na kojekakve tekstove.InaÄe sam malo živÄan i impulsivan pa ne znam Å¡ta bi im na brzaka napisao .

Ali se suzdržavam.kada poÄnu sa Technicsovim AA klasama i Sony-jevim S klasama itd. i mogao bih nabrojati celu stranicu.,i blago upgrejdovanih ureÄ‘aja i tako dalje i tako dalje.I vidim da ti prodavci i dalje skupljaju pozitivne,znaÄi ovaca ipak ima!



 

Link to comment
Share on other sites

"Jovanovići" su me godinama budili sa te sprave.Kad zatvorim oÄi Äujem topli glas spikera radio Beograda 1,sjajno je zvuÄao na tim lampasima,a kad se radio ugasi spiker stigne da zavrÅ¡i vesti.OduÅ¡evio sam se kad sam video da to radi i moj sadaÅ¡nji amp.KreneÅ¡ iz kuće i do vrata te prati muzika.

Link to comment
Share on other sites

"Jovanovići" su me godinama budili sa te sprave.Kad zatvorim oÄi Äujem topli glas spikera radio Beograda 1,sjajno je zvuÄao na tim lampasima,a kad se radio ugasi spiker stigne da zavrÅ¡i vesti.OduÅ¡evio sam se kad sam video da to radi i moj sadaÅ¡nji amp.KreneÅ¡ iz kuće i do vrata te prati muzika.

 

Jer nema releja na izlaze. :)

Link to comment
Share on other sites

Radi Sugden i sa ovim Jamo kutijama jako dobro, nema baš uvek struje koliko treba, ali nadam se da će mu amp koji treba da dođe pomoći u tome.

A Å¡to se tiÄe kutija, nisu mi dosadile i da ih nemam uzeo bih ovaj T+A koliko odmah.

 

Pravilo je da mozes imati samo jedan par podnostojecih + regalci istovremeno, nikako dva para podnostojeci. Ali zato mozes imati kolko hoces regalce, fina kolekcija. Mali, cakani, ne smetaju, jeftiniji su (uglavnom), lako se menjaju ko ce da svira ovih nekoliko dana i t.d. Zasto ne imati i D830 i T+A i jos neki u buduce? 

Link to comment
Share on other sites

Jamo open baffle? Hmmm... neka hvala...

A Å¡to se tiÄe razvoda, veruj mi, nije stvar u parama, to bi mi nekako oprostila, kao i Äinjenicu da već imam jedne kutije , a kupujem joÅ¡ jedne... Ali da napravim drugaÄiji razmeÅ¡taj koji podrazumeva eliminaciju police sa cvećem??!!! Eeeee, to neće da može...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...