Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

Za to sto se prodaje je cak i previse blaga rec ;)

 

BTW, nemam nista ciljano, ali pratim sprave koje me zanimaju - zvucnike, pojacala, DAC-ove, A/V risivere, subwoofer-e.

Ni budzet nije definisan - odavno nisam ulagao u hifu, tako da je vrlo rastegljiv ako me nesto "zagreje".

Link to comment
Share on other sites

APP :blink:

http://www.kupujemprodajem.com/Technics-RS-AZ7-42492501-oglas.htm

 

Technics RS-AZ7

(Korišćeno)
 
...
Technics RS-AZ7
Cena: 300,00 €
Viđeno: 493 puta
Prodajem gore navedeni Dek . Vrlo malo je radio . Stanje perfektno ! Poznavaoci muzike znaju o čemu se radi .

Slika 1 - Technics RS-AZ7Slika 2 - Technics RS-AZ7Slika 3 - Technics RS-AZ7Slika 4 - Technics RS-AZ7Slika 5 - Technics RS-AZ7
 
 

Technics RS-AZ7

 

Link to comment
Share on other sites

Pošto sam lično prozvan red je da odgovorim dečku. Uzeo sam i blu rej kod Fidelitija jer me je žena zamolila ( posle 18 godina braka ) da uzmem cd plejer jer bi i ona ponekad pustila neki cd ( do sada je to bio samo jutjub na tabletu, sluške sa mobilnim ) a pošto sam oba uređaja već imao plus neke druge pogodnosti rešio sam oba da uzmem a jedan koji se ne proda zadržim za nju. Da li si ti zažalio što ga nisi pazario pre mene pa ti smeta cena? Da li je taj cd imao original daljinac? Da li je doleteo sam od sebe do mene? Da li si ikad prodavao nešto preko KP portala gde je prvo pitanje može li za 90e? Imaš još dva komada na KP, jedan je 200e a drugi 250e pa slobodno uzmi. Sve najbolje.:cheers

Link to comment
Share on other sites

Uopšte mi nije jasno u čemu je problem što neko prodaje nešto za toliko koliko prodaje????

Kome odgovara cena kupiće, kome ne odgovara neka preskoči oglas.

A to što je koštao manje...pa šta! Pa šta ako neko ima nameru da zaradi. Da li je to zabranjeno? 

To je osnova trgovine - kupiš jeftinije, prodaš skuplje. Fidelity je prodavao za 70 EUR, Željko prodaje za 150. Ne mora niko da kupi CD plejer, ako je cena nerealna ići će na dole. Ako ode znači da je 70 bilo malo. 

Ne razumem motive imenjaka odozgo, osim da mu je krivo što možda on nije uzeo za 70, nego mu promakao.

Svojevremeno sam od Fidelity-ja kupio DVD plejer za 200 EUR, isto Denon, ispostavilo se ultimativan uređaj. Kad sam ga prodavao, a prodavao sam ga za iste pare, bila je gužva ko će da ga kupi, čak mi je jedan nudio i 50 EUR više da ga prodam njemu, ali ja sam obećao drugom čoveku. Dakle, svaka roba ima neku svoju realnu cenu u datom trenutku - možda sam mogao da dobijem više, ali moj motiv je bio da odmah uzmem pare, pošto su mi trebale za drugi DAC.

Link to comment
Share on other sites

43 minuta ranije, Željko 64 said:

Pošto sam lično prozvan red je da odgovorim dečku. ................................Sve najbolje.:cheers

Тај ЦД ништа не ваља, нема ИЕЦ конектор за напајање.    :plakanje

Link to comment
Share on other sites

48 minuta ranije, RingeRaja said:

Uopšte mi nije jasno u čemu je problem što neko prodaje nešto za toliko koliko prodaje????

Kome odgovara cena kupiće, kome ne odgovara neka preskoči oglas.

A to što je koštao manje...pa šta! Pa šta ako neko ima nameru da zaradi. Da li je to zabranjeno? 

To je osnova trgovine - kupiš jeftinije, prodaš skuplje. Fidelity je prodavao za 70 EUR, Željko prodaje za 150. Ne mora niko da kupi CD plejer, ako je cena nerealna ići će na dole. Ako ode znači da je 70 bilo malo. 

Ne razumem motive imenjaka odozgo, osim da mu je krivo što možda on nije uzeo za 70, nego mu promakao.

Svojevremeno sam od Fidelity-ja kupio DVD plejer za 200 EUR, isto Denon, ispostavilo se ultimativan uređaj. Kad sam ga prodavao, a prodavao sam ga za iste pare, bila je gužva ko će da ga kupi, čak mi je jedan nudio i 50 EUR više da ga prodam njemu, ali ja sam obećao drugom čoveku. Dakle, svaka roba ima neku svoju realnu cenu u datom trenutku - možda sam mogao da dobijem više, ali moj motiv je bio da odmah uzmem pare, pošto su mi trebale za drugi DAC.

Promenio sam u životu sigurno preko 100 cd,dvd ili blurej plejera i ni na jednom nisam 1e zaradio već uvek 10,20-50e minus. Isti uređaj sam pre 2,3 godine prodao za 120e u mint stanju. Ovaj dotični nije imao daljinac a niko ne donosi za osmeh uređaj na adresu.Momka sam preduhitrio pa je ljubomoran...izvini pitaj da ti ovaj sa 250e spusti na 230e.  Pozzz

Link to comment
Share on other sites

33 minuta ranije, Željko 64 said:

Promenio sam u životu sigurno preko 100 cd,dvd ili blurej plejera i ni na jednom nisam 1e zaradio već uvek 10,20-50e minus. Isti uređaj sam pre 2,3 godine prodao za 120e u mint stanju. Ovaj dotični nije imao daljinac a niko ne donosi za osmeh uređaj na adresu.Momka sam preduhitrio pa je ljubomoran...izvini pitaj da ti ovaj sa 250e spusti na 230e.  Pozzz

Gosn Željko, nisam ni dečko ni momak, istih smo godina, tako da pustite te fore. Za cd nisam bio zainteresovan pa ne mogu da budem ni ljubomoran. Zapao mi je za oko zato što sam ga prvo video u Loznici pa samo malo kasnije kod vas. Ako pogledate ovu temu možete videti na stotine postova gde se ova pojava preprodaje osuđuje. Žao mi je što sam vam povredio sujetu ali šta je tu je. Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

https://www.kupujemprodajem.com/Denon-DCD-1450AR-43722447-oglas.htm 

Kako te onda nije još više začudio ovaj koji se prodaje za 100e više još nema original daljinac a pritom je po klasi ispod mog. Fideliti može da objasni koliko su čudni putevi gospodnji i kako sam uzeo cd a u tom trenutku njemu se desi kvar sa kolima koji mu reši moj rođak koji mi duguje neki novac i mi njegovu štetu prebijemo preko blureja i ja nenadano dobijem dva umesto jednog uređaja. Inače samo slušam preko dac-a i ploče.Niti se pravdam niti se stidim svojih postupaka. Sve sam uredno platio,moje je i mogu da tražim koliko mi je po volji. Donesi 70e i baciću ga sa 2 sprata i uredno pokupiti krhotine i đubre. Naravno sve najbolje u životu ti želim. Pozzz:cheers

Link to comment
Share on other sites

Ružna je navika da neko, pokušavajući da opravda sebe, vređa i ponižava nekog drugog. Ti iz posta u post upravo to radiš, prvo dečko pa ljubomoran momak i vrhunac - "Donesi 70e i baciću ga sa 2 sprata i uredno pokupiti krhotine i đubre." Šta misliš, da li bi bilo u redu da sam ja napisao - dođi, baciću ti 80 evra sa 3. sprata da ne moraš da preprodaješ! Ponoviću opet, samo sticajem okolnosti sam, danas, video i jedan i drugi oglas u kratkom vremenskom razmaku. To je bio razlog moje reakcije. I kao što sam već napisao, osude ovakvih pojava na ovoj temi ima na stotine. Batali sujetu i nemoj mene da vređaš. Toliko od mene a ti kako hoćeš.

Link to comment
Share on other sites

Misliš da je ok da okačiš moj oglas gde svi mogu da vide moj lični broj koji imam x,y  godina. Trebao si da budeš malo vispreniji pa skrinšotuješ njegov pa moj oglas jer ovako ljudi treba da ti veruju na reč. Da li si siguran da nisam promenio laser, promenio elektroniku i  kupio original daljinac...znaš li išta od toga da bi mene i moj oglas izložio podsmehu.Da li sam ga objavio ovde na forumu pa si ti dežurni zaštitnik hi fi građana. Duguješ mi izvinjenje jer si moje ime i moj oglas postavio na forum sa kojim pravom. Da ne bih nastavljao raspravu neću ti odgovoriti šta bi se desilo kada bi bacao novac sa prozora. Izvini se i završena priča. 

Link to comment
Share on other sites

Sto da ti se izvini ? Pa ti si javno okacio svoj broj telefona zar ne ?

Nigde ne pise da je zabranjeno da te covek dodatno reklamira :)

Licno mislim da si je i zasluzio sa marzom , i to u adekvatnoj temi koja se da te podsetim zove "kakav oglas"

Nista licno i srecno sa poslom preprodavanja , mora neko i to da radi . Valjda .

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, sokoll said:

Sto da ti se izvini ? Pa ti si javno okacio svoj broj telefona zar ne ?

Nigde ne pise da je zabranjeno da te covek dodatno reklamira :)

Licno mislim da si je i zasluzio sa marzom , i to u adekvatnoj temi koja se da te podsetim zove "kakav oglas"

Nista licno i srecno sa poslom preprodavanja , mora neko i to da radi . Valjda .

A da ga je dobio badava , znači morao bi ga i dati badava ? :)

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, Delija said:

@Željko 64

Ti to ozbiljno za broj telefona? :)

Vise te brine sto ljudi na forumu znaju tvoj broj telefona, nego oni koji prate KP?

Ako nikog ne prevaris - nemas mnogo brige :)

 

 

Iz respekta prema grbu odgovoriću ti jako kratko, više imam gostovanja nego ti odgledanih utakmica na tv-u i baš mi se ne sviđa razvlačenje mog imena na forumu. Iskreno znam 10 ljudi sa foruma i njihovo mišljenje izuzetno cenim i poštujem,bili su kod mene i znaju kojim se poslom bavim a kojim ne. Za koliko ću para prodati ili prodavati nešto moje je samo moja i ničija tuđa briga. Molim moderatora da ukloni sve od početnog komentara jer nemem dovoljno jake živce da mlatim praznu slamu. Novi Sad je naš .............:-D:-D

Link to comment
Share on other sites

7 sati ranije, sokoll said:

Sto da ti se izvini ? Pa ti si javno okacio svoj broj telefona zar ne ?

Nigde ne pise da je zabranjeno da te covek dodatno reklamira :)

Licno mislim da si je i zasluzio sa marzom , i to u adekvatnoj temi koja se da te podsetim zove "kakav oglas"

Nista licno i srecno sa poslom preprodavanja , mora neko i to da radi . Valjda .

Da li sam na ovom forumu objavio oglas? Da li sam mu tražio da me dodatno reklamira? Pogledaj te iste ocene i videćeš da su 2/3 kupovine a 1/3 prodaja i od više stotina uređaja koje sam poslušao u životu u gubitku sam jedan lep auto. To šta ti misliš zadrži za sebe jer šta ja sad mislim o tebi i takvima verujem ne bi objavili a lično voleo bi sve vas lično da vidim pa da mi u lice sve kažete jer  ispred  tastature u svojo sobi pijete Red Bull i dobijate krila. Inače da nema preprodaje ne znam gde bih sa uređajima. Sve najbolje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...