Jump to content


Zeolit


djolodjolo

Recommended Posts

Ja pijem zeolit dugo godina, nemam šećer niti kamenje u bubregu. Šalu na stranu, o zeolitu se ispreda puno mitova, da leči baš sve, da navodno kruži po organizmu, prodire u ćelije i šta ti ja znam. Istina je da zeolit počinje i zavšava svoj put kroz organizam u sistemu za varenje i na tom putu je, zahvaljujući svojoj rešetkastoj strukturi koja ima određeno naelektrisanje, u stanju da apsorbuje veoma veliku količinu toksina, metala i drugih materija, radeći u povoljnoj sinergiji sa organizmom, tako što privlači i odnosi sa sobom sve što je štetno za nas. Efikasniji je od gline. Kada se pije zeolit, potrebno je povećati unos vode, makar dvostruko.

Link to comment
Share on other sites

Pa to, ne ocekujem cuda od njega ali ako ne skodi onda koristi. Konkretno planiram da sredim malo ishranu i da povedem racuna o zdravlju pa bih za pocetak da uvedem zeolit kao nesto obavezno za svaki dan. Posle nekog vremena cu dodati jos nesto od tih proverenih stvari koje koriste u odrzavanju organizma posto vidim da nas truju na sve moguce nacine i da ce biti zaebano biti skroz zdrav.

Link to comment
Share on other sites

Jel moze link ili slika nekog proverenog zeolita? Video sam u prodavnici pakovanje od 500g za 500 din (zeleno-bela kutija kao ona za feta sir) i pakovanje od 200g takodje od 500 din (u plasticnoj teglici) pa ne znam sta je bolje - rekao bih da je ovo manje pakovanje.

Neces puno pogresiti koji god da odaberes, kod nas ga kopaju :razz: , mineral je nista se ne dodaje samo ga samelju, samo kupis taj za ljudsku upotrebu, posto ima jos primena... U Politikinom Magazinu je bio skoro neki clanak, na ovom linku ga ima:http://zeo-medic.com/vesti.php, navode i odredjenog proizvodjaca (tog sa linka)... verovatno placena reklama... ali u sustini uredu clanak.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Brate upravo stigoh iz kafane...ortak salavio rodjenjer cerke...bila detoxikacija  kajsijom...daj posalji link za taj zeolit da probm i to cudo

A, pa tebi je kasno, sada ne rade apoteke. Nego sutra u apoteku po zeolit i - fiziološki rastvor. Svaki profi alkoholičar drži u frižideru dve boce od pola litra - baš one za infuziju - za jutro posle. U šok sobi znaju zašto to daju. ;-) A sve to jer još nije stigao rasol!

Link to comment
Share on other sites

Za vreme i posle bombardovanja (...im po spisku) moji su svuda po kući razbacali kamenje zeolita da kupi zraÄenja i otrove. U pitanju je vranje. Krupno mleveni (od prilike 1-3mm) stavljaju na cveće, oko voćki, ... Jedan od naj kvalitetnijih rudnika je pored Vranja. Koliko znam izvozi se za Hrvatsku. Tamo se preraÄ‘uje, pakuje i uvozi nazad.

Link to comment
Share on other sites

Zbog ovog magarÄenja sam i postavio pitanje ko je piglu, jer profit može da bude i veći ako se izvozi gotov proizvod, a ne polufabrikat.

Ali izgleda da je bolje smotati u džep par hiljada, nego zasukati rukave i zaraditi par miliona.

Zato smo i tu gde smo (i gde ćemo kako stvari stoje i ostati).

 

Offtopic: Nećemo ostati tu gde smo, biće joÅ¡ gore. Ovde je sad popularno da se priÄa o promeni svesti samo se slabo primećuje da se svest već promenila i to tako da većina ljudi razmiÅ¡lja ovako kao Å¡to si ti napisao za motanje u džep i taj rad. Sad većina gleda samo kako da neÅ¡to smota na bilo koji naÄin i Å¡to je najgore, tako uÄi svoju decu Å¡to je ono Å¡to će nas zauvek zacementirati na dno. Ovde se već odigrala promena svesti koja nije nimalo dobra a neÅ¡to ne vidim da se o tome puno govori i da se uopÅ¡te uoÄava Å¡ta se desilo.

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: E pa vidiÅ¡, ja razmiÅ¡ljam izgleda drugaÄije (a trudim se i da ovom mom junioru to utuÄem u njegovu malu pametnu glavu) nego većina koju si pomenuo i uopÅ¡te mi nije žao. Uvek sam gledao da uradim Å¡to bolje i kvalitetnije svaki posao koji sam radio/radim, sa malo dugoroÄnijom vizijom o tome Å¡ta raditi i kako da maksimalno zaradim. Evo, u toku ovog meseca sam imao dve ponude za posao koje su defakto bile finansijski povoljnije, ali mi nisu delovale i dugoroÄno toliko isplative kao trenutno mesto i zato sam ih kulturno odbio. Å to bi rekao Del Boy: "He who dares, Wins."
 

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: Nisam ni sumnjao u tebe, to je valjda jasno :) I ovo većina je možda preterano ali mislim da nisam puno promaÅ¡io. DruÅ¡tvo nam je u vrlo zabrinjavajućem stanju, plaÅ¡im se. Voleo bih da nisam u pravu Å¡to se toga tiÄe, možda ovde joÅ¡ ima nade, samo ja ne vidim nikakvo poboljÅ¡anje, naprotiv.

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: E pa vidiÅ¡, ja razmiÅ¡ljam izgleda drugaÄije (a trudim se i da ovom mom junioru to utuÄem u njegovu malu pametnu glavu) nego većina koju si pomenuo i uopÅ¡te mi nije žao. Uvek sam gledao da uradim Å¡to bolje i kvalitetnije svaki posao koji sam radio/radim, sa malo dugoroÄnijom vizijom o tome Å¡ta raditi i kako da maksimalno zaradim. Evo, u toku ovog meseca sam imao dve ponude za posao koje su defakto bile finansijski povoljnije, ali mi nisu delovale i dugoroÄno toliko isplative kao trenutno mesto i zato sam ih kulturno odbio. Å to bi rekao Del Boy: "He who dares, Wins."

 

 

Jadan junior sta ce sve morati da nauci. :order

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...