Jump to content


Dobrodošli u Sony fan club!


cceda

Recommended Posts

On 10/14/2016 at 17:28, BokiTokiVoki said:

BTW, svoj primerak A-717 MkII sam nabavio 2000. u Nemačkoj, i drugi sam vlasnik. Nikada nije ništa pipnuto.

Ako bi prodo kazi, treba mi za ugostiteljski objekat, pricali smo na drugoj temi.

Posto bi bio? uzmi u obzir da treba da se radi refresh. 16 godina starosti, drugi vlasnik, koriscen za demonstracije zvucnika, verovatno mu je dusa u nosu... mora se proveri! Mora.

Link to comment
Share on other sites

Vredi od 100 evra na vise. Pre nekoliko godina su bili dzaba: primera radi svoj D6C sam platio 40 evra pre 6-7 godina, u savrsenom stanju.

Pre mesec I po dana kupio sam NOS D6C u kutiji, nekoriscen, za 150 evra. U pakovanju fale slusalice ali je sve ostalo tu. Nisam ni stigao da ga ukljucim.

Za reprodukciju odlicna sprava. Mada, za 100 evra se nadje jako dobar "veliki" dek. Portabilnost ima svoju cenu.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Da se učlanim u klub,nije HI - FI,ali je Sony :D

Sony HDR-AS50

51XeGxETuML.01_SL500_.jpg810rFXJR77L._SL1500_.jpg

Pošto sam često na bicikli ovo je idealan uređaj za snimanje vožnje i prirode,a i za snimanje i slikanje ostalih stvari,koristim je tjedan dana i zadovoljan sam radom i kvalitetom videa i slika,najbolja stvar je da sam je dobio na novogodišnjoj akciji za 90€ manje od pune cijene.

U paketu dolazi kamera,baterija,podvodno kučište,usb kabel i kopča sa montiranje.

Jedino loše kod Sony-jevih akciskih kamera je cijena dodatne opreme za njih koja je malo pretjerana,npr.držač za kacigu ili držač za volan dođu oko 50€ šta je po meni malo previše.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
45 minuta ranije, laky said:

Jako mi se svidja dvd jel nabavljiv laser.

Da, ali potpuno neisplativo. Ima ga po ...kako ameri vole da kazu.. 499,95 eur only. To je tako jer neki izuzetno skupi uredjaji nose ovaj laser ( sony SCD-1 , SCD-777ES), a nema ga vise na legerima.

Link to comment
Share on other sites

21 minuta ranije, trotter said:

Jbt kakvo cudoviste emoji32.png

Ako se neko pitao zasto ove relikte proslosti nazivaju monster receivers, neka baci pogled na specifikacije. Monstruozno.

da.... bas je monstrum! Upario sam ga sa JBL 4312B i to stvarno sjajno svira :)

Snage na pretek a zvuk fantastican.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pre neki dan sam promenio risiver. Na mesto GX70ES dosao je DA50ES koji mnogo bolje svira. Uz izvore DTC57ES i PS-FL5, risiver dobro pumpa Audience 50 kutije. To je dobro ali nije super. Super bi bilo kad bi postojao stereo integralac koji ima isti izlazni stepen kao DA50ES jer mi 5.1 ne treba. 

To je moje pitanje za vas jer na internetu nista nisam nasao. Postoji li takav integralac?

 

9zF2CJR.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...