Jump to content


SMSL SA36A - grupna nabavka


Vlajo

Recommended Posts

  • Replies 842
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A da se uÄipimo po 10 evra i naruÄimo i SA-S1 i SA-36a sa napajanjima? Recimo da nas ima 10, onda oba ampića kruže po 7 dana od jednog kolege do drugog, Äisto da uporedimo.

 

Onda može da se organizuje nagradna igra sa dva dobitnika, ostala osmorica ako im se svidi poruÄe sebi komad koji im se svidi a kome se ne svidi nijedan ne naruÄi i oblati ovde tripath koliko mu volja.

Link to comment
Share on other sites

No problemo, aj ovako: ja ću da naruÄim, na neÄiju adresu (gde ima najviÅ¡e interesenata, dalje se Å¡alje preko kurira), odredite rok koliko dugo će da stoji i obavezu da se napiÅ¡e zapažanje, kakvo god da je.Nema potrebe da dolazi ampić do mene jer ga već imam. NaruÄujemo BEZ napajanja, treba vam napajanje 12v4-5A, standardni ulaz kao za lap top.Ja mogu da naruÄim, ako hoćete SA napajanjem neka bude po 5e, jer manje ne može da se uplati na Intesa internet karticu.Meni je carina bila 68din, ili poÅ¡tarina Å¡ta već, i to plaća onaj kome stiže, naravno ja refundiram od svakog centa koji ostane na raÄunu, ako sluÄajno bude trebalo joÅ¡ lako ćemo se dogovoriti.Ko će na kraju osvojiti ampić ostaje stvar dogovora & nagradne igre (ako me se sete za dan foruma sete, ako ne - to je bila moja volja  :) ).Ako ko uspe da ga zezne, ima da gi lemi liÄno, pa vi vid'te  :D .

Ako hoćete broj mog Intesa internet raÄuna, a hoćete da ja naruÄim, poÅ¡aljite mi po mail da vam odgovorim.

Dogovorite se ko će da bude primalac paketa.Meni je stigao za 16 dana, što može da bude a i ne mora, daleko je Kina (krajnji rok po ebay je 45 dana).

Ako ima joÅ¡ Å¡togodj, da se dogovaramo pa da se naruÄuje ... 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ok.

Najpre da vidimo u koji grad će da ide paket (od nas devetorice, koji je najzastupljeniji) i na Äiju adresu.

Koliko vidim, lokacije su:

 

- Vlaja: Užice

- ringeraja: Beograd

- Preddrag: ?

- Bart: Beograd (koliko se sećam)

- Gotam: PanÄevo

- PantaNS: Novi Sad

- vlaya: ?

- zoranzu: Beograd

- oknarb: BaÄka Topola

 

Ja sam za to da se naruÄi komplet sa napajanjem, dakle, da ide po 5 evrića od svakog na Vlajin raÄun, a po dogovoru će Vlaja naruÄiti nekome na njegovu adresu (za sada je najverovatniji BG), pa će da kruži, najpre u lokalu, a posle neka se Å¡alje.

TakoÄ‘e, da bi svi stigli da u nekom razumnom roku fino isprobaju pojaÄalo, mislim da je 15 dana i viÅ¡e nego razuman rok, uz obavezu da se napiÅ¡e review u temi koja će biti otvorena - naravno, podrazumeva se da review bude potpuno iskren, ako je ampić njesra i nije veliki problem, s obzirom koliko smo "pukli".

Eto, ja imao toliko da dodam na sve ovo.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo je 15 dana, više sam za 5 dana, svako isplanira kad mu odgovara (recimo)

 

Ja ne probam, poÅ¡to imam svoj, ali uÄestvujem bez ikakvog razloga, jer mi je drago da podelim radost i veselje sa forumovcima. Moje uÄešće da se raÄuna kao da smo otiÅ¡li na kafu  :beer

Link to comment
Share on other sites

Mnogo je 15 dana, više sam za 5 dana, svako isplanira kad mu odgovara (recimo)

 

Ja ne probam, poÅ¡to imam svoj, ali uÄestvujem bez ikakvog razloga, jer mi je drago da podelim radost i veselje sa forumovcima. Moje uÄešće da se raÄuna kao da smo otiÅ¡li na kafu  :beer

ako me se sete za dan foruma sete, ako ne - to je bila moja volja  :)

 Soko zove orla   Å¡alji  ž.r.

 

http://www.youtube.com/watch?v=y5jmW4LJFLE

 samo za Vlaju

Link to comment
Share on other sites

Dobro se secas RR,Vlaja - Uzice a Preddrag je nedaleko odatle(napisace on vec ako bude raspolozen).Mislim da ce nedelju dana slusanja biti ok,ali to cemo u hodu,neka to bude neka odokativna cifra.

Vlajo da li postoji (i ako da koliki) period usviravanja uredjaja?Ako svako kasnije bude iznosio svoje slusne utiske mozda necemo svi imati jasnu sliku o mogucnostima ampa...

Vlajo mozes i javno da napises racun pa ako je neko dobre volje,dobio dete,macku,razveo se mozda te dodatno casti :)

Inace oko medjugradskog slanja bih mozda mogao da pomognem,ali o tome cemo isto kasnije.Cisto da se zna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...