Jump to content


JPLAY - gde je istina?


prophet

Recommended Posts

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

USB izolatora kao izolatora ima puno na trzistu ali - jedini izolator koji zaista podrzava punu brzinu USB2 protokola je 'Intona' i naravno 'JCAT'. Cak su prva testiranja 'Intona'-e bila negativna no, srecom, ispostavilo se da je greska samo u tom jednom od prvih komercijalnih primeraka.

Sto se tice novog izolatora i ja nemam vise informacija od toga da je 'sasvim operativan' te da ce bit nize cene. Moram i da se malko ogradim jer se autor izolatora pre svega obraca vlasnicima njegovog D/A konvertora a opet ne vidim ni jedan razlog da spravica ne bude univerzalno primenljiva na bilo koji USB DAC.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Po preporuci, skinuh trial verziju JPlay Femto. Inastalirao prema uputstvu sa njihove naslovne, poterao na mobilnom BubbleUPnP, pronasao lokalni disk, prikacio se i na Tidal, sve radi, sviri. Probao i MconnectLite, isto sve radi, fajlovi sa lokalnog diska i Tidal.

Komp je Lenovo T460p (Intel Core i7-6700hQ CPU@2,60GHz, 16 GB RAM), OS Win 10 (14393.0.), optimizovan, DAC je Lampizator Amber 1, veza USB.

E sad, vise iz znatizelje nego iz potrebe, reko' da na kompu otvorim jeli neku JPlay aplikaciju, pa da vidim kako izgleda, sta nudi... I prvo pa musko. Iz instalacionog foldera, ni jedan app fajl ne otvara nista. Jedino Jplay setting otvara prozor sa nekim podesavanjima. Pa se mislim, mozda tako i treba, kontrola reprodukcije samo sa Androida?

Takodje bi mi koristili neki saveti, oko podesavanja, samog plejera na kompu (ako postoji), odnosno podesavanja na BubbleUPnp-u ili Mconnect-u. Ili bilo koje drugo podesavanje i setovanje, preporuka, sugestija, i sl.

Dankesen unapred!   

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...