Jump to content

M-Kabl
Photo

Electrocompaniet AW100 + 2A

• Please log in to reply
2 odgovora u ovoj temi

#1 Zeka71

Zeka71

Member

• Članovi
  • Pip
  • 183 Poruka:
  • LocationBeograd

Poruka napisana 23 мај 2013 - 08:11

Ima ga u oglasima vec neko vreme...jel imao neko priliku da cuje ovaj kombo, na netu mi nesto mrsavo sa info za njih

Install flash.

#2 SUROKVL

SUROKVL

Audiofil

• Članovi
  • PipPip
  • 1421 Poruka:
  • LocationZemun

Poruka napisana 23 мај 2013 - 08:36

To svira izvanredno, ali je cena preterana, ceo kombo vredi maximalno između 900 i 1000E.Nemam običaj da komentarišem tuđe oglase a pogotovo ne cene,ali lično sam bio u priči sa ovom amplifikacijom(samo drugi komplet) pa znam štami je nuđeno i šta sam platiotako da imam preamp EC1 i to noviju  mislim poslednju varijantu,  sa MC preampom u savršenom stanju.Snagaš nisam uzeo, oni su tehnički pomalo problematični, hoće da crkavaju, koliko sam shvatio ima tu nekih konstrukcionih problema sa offsetom, tako da su nežne konstrukcije, pa je većina rađena(naravno ne svi).Treba dobro otvoriti oči i pregledati ako je moguće, jer to mora stručno lice, meni ovaj sa oglasa na prvi pogled deluje u odličnom stanju,ali šta je unutra ne zna se.Preamp je izvanrednog zvuka, meni je zamenio Audio Research LS2BmkII.Lako se uparuje sa većinom snagaša, ahilova peta mu je potenciometar

#3 Zeka71

Zeka71

Member

• Članovi
  • Pip
  • 183 Poruka:
  • LocationBeograd

Poruka napisana 23 мај 2013 - 10:18

Hvala druze za info. Za tu cenu bi definitivno vredelo otici i videti to...inace, ne sumnjam u kvalitet EC/a, a svaka polovna roba je macka u dzaku, to je prosto tako. 

0 Korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih članova

AV impuls