Jump to content


4 AUDIO


ranko

Recommended Posts

Vladovid, prioritet ove godine je bio PMC, a s obzirom da smo u sali dole imali 7.1 AV sistem nije bilo mogućnosti da se prezentuje i Opera. S druge strane, ona bi po mojoj proceni bila prevelika da optimalno svira u hotelskoj sobi kao Å¡to je ona na spratu. Drago mi je da ti se dopao zvuk novog Callasa u Ljubljani, ja sam ga Äuo ovog proleća u Minhenu i na mene je takoÄ‘e ostavio jako dobar utisak. Mislim i da je cena vrlo interesantna. Vrlo moguće da ćemo je prikazati naredne godine na sajmu, a ako je budemo poruÄili u meÄ‘uvremenu, organizovaćemo prezentaciju u prostorijama naÅ¡e firme.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izvinjavam se, moja greÅ¡ka, ja sam i mislio na Callas Grand sve vreme. On jeste vise nego dvostruko skuplji od "malog" Callasa, ali takav zvuÄnik je u principu mnogo traženiji nego mali a skupi bookshelf zvuÄnik kao Å¡to je Callas. Tako da se nadam da ćemo na sledećem sajmu sluÅ¡ati Callas Grand u velikoj sali GraÄanica.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Da li je neko imao iskustvo sa FiiO X3 ?

 

PoÅ¡to moj sin (HiFi junior) za roÄ‘endane organizuje group buy poklona od baba i deda (savremena omladina je vrlo praktiÄna), dao mi je zadatak da prouÄim prenosive playere. Vidim da 4audio na popustu ima gore pomenuti X3:

 

http://shop.4audio.rs/shop/letnja-rasprodaja/fiio-x3/

Link to comment
Share on other sites

Dete za pohvalu.Dobar odgoj.Potrudi se joÅ¡ da sluÅ¡ke nebudu od onih in ear tipa.zabrinjavajuće je velik broj mladih oÅ¡tecenog i to trajno sluha na taj naÄin.sreća propaganda ide u drugom smeru.valjda su na zapadu viÅ¡e svesni problema.Poklon je extra- bravo za bake i dede!

Link to comment
Share on other sites

Hvala za pohvale, Å to se sluÅ¡alica tiÄe, izbegavamo in-ear varijante. Za sada ima ATH ES55 za pokret i AKG K701 za kućnu varijantu. Ove druge su otvorenog tipa i za svaku pohvalu i po pitanju opterećenja sluÅ¡nog aparata...

Apasolutno si u pravu po pitanju opasnosti po zdravlje sluha, trudimo se da slušanje preko slušalica svedemo na minimum.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 6 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...