Jump to content


kondenzatori


l88ka

Recommended Posts

Zeleo bih da osvezim  skretnice na zvucnim kutijama.Konkretno,na istoj postavci mi se visoki cuju sve losije.E,pitanje je gde kupiti u Srbiji kvalitetne kondenzatore i koje staviti?Citao sam pre par godina o  "paper in oil" kondenzatorima (cini mi se).Tada su bili teski za nabavku kod nas.Gde vi inace nabavljate kondove/blok kondenzatore i sl.?Naravno,obicne elektrolitske i bipolarne mogu da nadjem na svakom cosku...

Link to comment
Share on other sites

Narucujem iz Nemacke od firme Audiophiler. To su MKP kondenzatori za 400V DC, tolerancije 3%. Odlicni su za skretnice, a cena je pristojna.

Takodje, mogu naruciti odlicne bipolarne elektrolite od firme FISCHER & TAUSCHE za napon od 100V DC. I tu su cene dobre.

Mogu naruciti za vas u sledecoj porudzbini, ako ste zainteresovani.

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

Gde vi inace nabavljate kondove/blok kondenzatore i sl.?

 

Вадим из једне кутије у коју Ñам трпао годинама, а ако ми зафали за неку Ñкретницу онда купујем код Канбал-а.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Вадим из једне кутије у коју Ñам трпао годинама, а ако ми зафали за неку Ñкретницу онда купујем код Канбал-а.

 

:wave2

Aha,Kanbal je kanibal na BG.Na njih sam potpuno zaboravio.Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Možda nije zgoreg da l88ka napiÅ¡e koje mu vrednosti kondova trebaju.

Može u lokalu da se naÄ‘e blok kondenzatora koji briÅ¡u patos sa mnogim izvikanim brendovima za deo cene, samo Å¡to nemaju u nazivu reÄi audio, gold, silver... ...i ne izgledaju fancy, u lepim bojama.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...