Jump to content


Uradjen veci upgrade, pa ako primetite neke bagove, javite


Ljuba

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Miloše, iako kapiram tvoj smisao za humor, nepristojno je da u citat stavljaš nešto što nisam napisao, a ni mislio.

Ja bug ne vidim, zato i ne razumem problem.

U postu #23 je citiran tvoj post gde pominjeÅ¡ devojÄice i cmizdrenje. Možda si ga editovao kasnije, ali nisi trebao - to sa poizbacivanjem bre mi je baÅ¡ bilo simpatiÄno! 

 

Bug postoji. Ja se žalim, Sima se žali, Ston se žali: svako ÄaÄkanje tuÄ‘eg citata - radi odbacivanja nebitnog! - pretvara citat u plain text. NHF, kapiram da je softver kompleksan, i da te zatrpavaju sa apgrejdima koji Äesto nisu dovoljno testirani  :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Hvala puno na pomoci, overwriteovao sam taj fajl... mada vidim da su sad meseci na cirilici... da li znas gde to da promenim?

 

Ja kako vidim su na latinici. Jan za Januar, a ne Јан / Јануар.

 

Edit: aha sad vidim u naslovu teme je jos cirilica. Da procackam na support forume jos malo. Ako nadjem resenje pisem.

Link to comment
Share on other sites

@MiloÅ¡, i ranije su citati mogli da se edituju, Å¡to smo Äesto koristili.

Izgleda da nisi razumeo moju Å¡alu na Ljubin raÄun. Ja sam izmenio Ljubin citat i, kao fol, pripisao mu stav o devojÄicama i cmizdrenju.

 

Å ala nije uspela, sorry.

 

OK, ogromno izvinjenje Ljubi, sada je sve jasno  :thumbsup2

 

Osim Å¡to meni i dalje nije jasno kako da editujem tuÄ‘ citat a da se ceo post ne raspadne. More neću viÅ¡e nikoga da citiram, pisaću iz glave  :)

Link to comment
Share on other sites

OK, ogromno izvinjenje Ljubi, sada je sve jasno  :thumbsup2

Tek da se vidi da je moguće... < ovo je dopisao @zika...

Osim Å¡to meni i dalje nije jasno kako da editujem tuÄ‘ citat a da se ceo post ne raspadne. More neću viÅ¡e nikoga da citiram, pisaću iz glave  :)

Gore je lako videti da je moguće... Važno je (sâmo) ne „udariti“ u granice citiranog...

Link to comment
Share on other sites

Da li se može omogućiti citiranje selektiranog teksta? Selektiram šta mi treba i stisnem quote umesto da prvo qvotam ceo post pa iz njega vadim višak.

To obiÄno znaÄi da se gubi podatak ko je i kada taj citirani deo napisao...

Ovo što je urađeno jeste deo pokušaja da se onemogući citiranje bez tih podataka...

Za sada (samo) delimiÄno uspeÅ¡no...

Link to comment
Share on other sites

Ma ne to, jasno da može da se edituje. Pitam ovo: ako želim da od tvog posta kvotam deo "ne znam o Äemu priÄate" sada treba da pritisnem odgovori > dobijem ceo tvoj post u citatu > od toga briÅ¡em sve Å¡to mi ne treba te zadržim samo "ne znam o Äemu priÄate". Suprotno tome viÄ‘ao sam sledeće reÅ¡enje: selektiraÅ¡ Å¡ta ti treba, u ovom sluÄaju  "ne znam o Äemu priÄate" , klikneÅ¡ odgovori i u citiranom prozorÄiću dobijeÅ¡ samo to, ne ceo post iz kojeg je deo. Može li se to omogućiti?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam Tapatalk koristio i ranije za ovaj forum ali sam primetio bagove oko PM. Nekada ucita a nekada ne ili pokaze praznu konverzaciju. Danas to recimo radi kako treba. Ovo ostalo je isto. Ne primecujem nista novo ili neki problem.
Tapatalk HD radi savršeno. Pre nije bilo moguće setovati notifikacije, zabaguje se kada otvoris post sa vise slika/attachmenta. To sada fercera bez problema.
Link to comment
Share on other sites

Kaisere, ovako mi izgleda localization manager

 

 

Serbian (SRB) sr_RS.utf8 31 јануар 2013 - 20:39

јан 31 2013 20:39 12.345.231,12 дин

 

Odbrana je srpska lokalizacija i u sistemu je po default cirilicom nesto. nije to bug, tako su je napravili. Probaj dali odabirom engleske lokalizacije se ovo resava.

 

Mozda se jedino menja novim prevodom u php fajl srpske lokalizacije da nema srpske reci na cirilicu vec latinicu napisane.

 

Pisi o ovome na inovision support pa mozda ima drugo resenje. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...