Jump to content


Magnetofoni - Trakasi


suca77

Recommended Posts

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zaboravih i ovo da vas pitam. Kod mene ima dve braon žice jedna ide na drive control a druga ide na prekidač za koturni motor a svagde de sam gledao primere nema te druge braon žice sa prekidača. Evo slike o čemu pričam redosled prva sa interneta a druga je sa mog magnetofona.

Prx4DcS.jpg

Gtm8vMs.jpg

Na drugom magnetofonu (koji služi kao donor) nema te žice isto je kao i sa prve slike sa interneta. Hvala vam unapred na pomoć, napominjem da je ovaj sa zvučnicima gde se menja kondenzator, imate slike njega na predhodnim postovima.

Link to comment
Share on other sites

E onda braon koja nema buksnu je višak!? Gledao sam šemu i lepo je označeno brown, black i yellow. Oklen onda još jedna žica kod mene na magnetofonu!? Čemu služi a uz to i neradi.😀 Moram da priznam da radi ali se malo motor čuje i kada mota traku pred kraj se traka odmota na levom koturu. Ma @Willi Studer me malo uplašio sa radom kao veš mašina. 😀

Link to comment
Share on other sites

Ide na prekidač za motore koturova. Evo pokušao sam da na šemi to prikažem i to bi bilo dobro po šemi ali druga brown žica sa buksnom ide na pločicu drive control.

1. Dve crne žice sa / na prekidač

2. Braon žica koja ide na kondenzator (ispraćena)

Ostalo po šemi crvena i violentna

KCrk18j.png

Koja je to šema kod tebe nije prikazan prekidač za koturske motore?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...