Jump to content

Photo

Hi-fi nogice

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
6 odgovora u ovoj temi

#1 djolodjolo

djolodjolo

Member

• Članovi
  • Pip
  • 450 Poruka:

Poruka napisana 11 август 2012 - 15:49

Zanima me da li neko zna da li postoji tako nesto u Beogradu i gde, naime hteo bih da napravim policu za hi-fi uredjaje tako sto bi na staklo od 6mm dimenzija 50x40cm ili tako nesto posto nisam tacno izmerio, zalepio ili probusio rupe za te nogice i tako napravio modularnu varijantu police. Znaci da se svaka ta ploca odvaja po potrebi. Da li postoji tako nesto u Beogradu i gde, otprilile mislim da bi im visina bila do max 25cm.
Svako ima prava da se krece i da bude kreten.

Install flash.

#2 vladovid

vladovid

Member

• Članovi
  • Pip
  • 476 Poruka:

Poruka napisana 11 август 2012 - 15:56

Ja ne znam za takvo mesto u Bg-u (jer nisam iz Beograda) ali bih se pre svega toga zapitao kolika je tezina komponenti koje stoje na staklenoj ploci (kako sam shvatio bez ikakvog rama) odnosno da li staklo moze podneti tu tezinu ?

Luxman SQ507X + Sony CDP 227ESD + Infinity RS 2001 + MyCable IntOne + MyCable SpiOne

#3 djolodjolo

djolodjolo

Member

• Članovi
  • Pip
  • 450 Poruka:

Poruka napisana 11 август 2012 - 16:06

Najteza komponenta koja bi stajala na jednoj ploci bi bila pojacalo koje je do 15kg maks. Debljina stakla je podlozna promeni posto bih prvo video sa staklorezcom da li je potrebno deblje.

#4 stoN_Cold

stoN_Cold

Љубитељ мачака

• Članovi
  • PipPip
  • 11521 Poruka:

Poruka napisana 11 август 2012 - 16:25

Zanima me da li neko zna da li postoji tako nesto u Beogradu ?

http://www.elementa....0kutija/Nožice

ХД919 :thumbsup2

:wave2

#5 djolodjolo

djolodjolo

Member

• Članovi
  • Pip
  • 450 Poruka:

Poruka napisana 11 август 2012 - 16:39

Nisam u mogucnosti da nacrtam al nisi me razumeo Ston, visina nogica bi trebala da bude do 20-25cm maks, visina pojacala + 5cm za protok vazduha.

#6 Džontra Volta

Džontra Volta

Junior member

• Novi članovi
  • 39 Poruka:

Poruka napisana 11 август 2012 - 19:59

Ima u 4Audiu..http://www.4audio.rs...duct.php?id=687

#7 NIKK

NIKK

Audiofil

• Članovi
  • PipPip
  • 1724 Poruka:

Poruka napisana 12 август 2012 - 06:55

Lakse ti je da napravis TNT model police, ako si vec resio s tim staklom. Umesto posebnih nogica izmedju svakog nivoa, izbusi svako staklo na isto mesto i udeni navojnu M sipku kroz sve, i samo maticama i gumenim sajbnama prisrafi svaki nivo na odredjenu potrebnu visinu. To ti je klasika od police, varijabilna i jeftina (M sipke zavisno od debljine su do 150-200din komad- treba ti 3 ili 4 sipke, zavisno od tacke oslonca).
-Na ovome svetu mogu da kazem sto se desava, to nije istina... mislim, na ovome svetu sto bi naglasio, da propaganda, sto vecina kazu o ovome - nije istina.
-Hvala Vam...
-Molim...

AV impuls