Jump to content


Skroz puklo vesanje na bass zvucniku, kako da ga zakrpim ?


VUCKO-91

Recommended Posts

Vec sam postavljao pitanje ovde u vezi zvucnika i dobio sam odgovor da u Samogradnji pogledam kako da popravim vesanje, ali ja nisam uspeo nista da nadjem za moj problem.

Ovo je mali bass zvucnik od 30w , iz kompleta mini30 Ei Nis. Skroz mu je puklo vesanje, sve se raspalo u prah... Da li postoji mogucnost da se to sad nekako zakrpi, cuo sam da moze, pa bih voleo da cujem predloge. Do sad sam cuo predlog sa papirnom samolepljivom trakom da oblepim sve okolo mada ni to bas nije vesela kombinacija. SIlikon ne moze jer nije mala pukotina, vec je celo vesanje puklo. Da li vi imate neki predlog kako da ga sredim?

post-23933-0-58226000-1343781848_thumb.j

post-23933-0-58226000-1343781848_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Ukratko receno - tako je. Iako bih te savetovao da to odneses nekome da ti uradi. Ne moras kod Sinise,ima i jeftinijih a isto tako dobrih,osnovno pitanje je odakle si i gde ti je najblizi majstor. Jer posto je neopren u pitanju,lepak na nitro bazi ce mu sigurno skratiti vek ali na tebi je da odlucis.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam iz ODzaka, ali studiram u NS, tako da cu verovatno tamo to uraditi. E sad padam u iskusenje jer sam se radovao tome da ja sam nesto popravljam, a opet ja bolji zvucnik nemam i para za nove nemam! :)Studiram elektrotehniku pa mi ovo dodje kao neki "prakticni majstorski rad" :D

Link to comment
Share on other sites

Studiram elektrotehniku pa mi ovo dodje kao neki "prakticni majstorski rad" :D

Inženjerska diploma i majstorski rad najčešće nemaju nikakve veze. Meni su dvojica tvojih kolega donosila uređaje na opravku iako sam diplomac FIlozofskog fakulteta i nisam neki majstor.

Što se zamene vešanja tiče, tu ima par kritičnih majstorskih caka zbog kojih treba da drešiš kesu, ali ne da bi majstor zaradio nego da bi ti imao zvučnik kakav Bog zapoveda.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam iz ODzaka, ali studiram u NS, tako da cu verovatno tamo to uraditi. E sad padam u iskusenje jer sam se radovao tome da ja sam nesto popravljam, a opet ja bolji zvucnik nemam i para za nove nemam! :)Studiram elektrotehniku pa mi ovo dodje kao neki "prakticni majstorski rad" :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...