Jump to content


Technics svetilište


Milos A

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

U tekstu piše da je pogon poboljšana verzija iz SL-1200GR. Ne bih garantovao (niti bih voleo da je tako) jer je u GR-u 9-polni motor s jednim rotorom i Holovim senzorima za regulaciju brzine, što je redukovana varijanta iz modela G koji ima 12-polni motor sa optičkim senzorim, što je najbliži naslednik SP-02.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 1.9.2017. at 10:27, VU metar said:

Kao što je već odgovoreno - na namenski plint, mada može i na posebnom stubu. Valjda će ponuditi i plint, a možda i EPA ručku, kao nekad, obzirom da program ide reprizno od pre 30-35 godina.

Technics84_14.jpg

Technics84_15.jpg

 

Bem li ti sunashce  sta je pravio Technics . Ludiloooo ..Respact forever :klanjanje

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Technics svetište :wub:

a jebate ja sam mislija da sam jedini lud a ono....ima ih još :D

Zaludenost Technicsom mi je ostala iz dana kad su te kutije bile skupe i radi toga teško dostupne. Na posebnom mistu a to je garaza imam par tih kutija. I reka bi da se to ne prodaje nikad.

Pojacalo je kategorija "ovog danas vise nema",  jedina komponenta koju imam a na kojoj se kocoperi natpis "Reference" -_-

Ogroman VU Metar,automatiziran potenciometar,  "virtualno baterijsko napajanje" pretpojacala, zvuk (meni) bolji od dosta toga sto se danas prodaje .

Znam,pristran sam ali ovakva rasvjeta i pojava zasjenjuje sve zvucne mane (koje se ionako lako korigiraju donjom kantom)

SU A900D

Equalizer,sa mnom od 93'e (a i onda je kupljen 2nd hand :lol:)

GE70

Nikako naletit na grafičkiju 90icu a da pase kombinacija omjera cijene/ocuvanosti/i da nije iz pripizdine.

Deck, drugi najbolji posljednje serije. Navodno nisu ultrakvalitetni, no ako radi nakon 20 godina nije tako los.

RS AZ6 (1996-2002)

Tuner meni jako dobar, a svojevremeno nekakva sredina ponude. Ovo cudo se proizvodilo skoro 10 godina!

GT550 (1993-02)

CD player u garazi nazalost nije Technicsov, iako imam jedan njihov živuci primjerak, no tek pocetne serije (PG100)

Dok ne naleti nešto bolje i sa Technicsovim  logom.......CDe ce pogonit engleska crna ofca AudioLab 8000CDE.

Sta se Technicsa tice vrime je pokazalo da se zapravo radi o jako kvalitetno napravljenim kantama, ma sta god neki govorili.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...