Jump to content


Technics svetilište


Milos A

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Forum je živnuo, drago mi je zbog toga, vidim i neki zaboravljeni asovi su dobili drugu šansu pa reko' da probam i ja, mardeljao sam godinu i tri meseca, malo li je?

 

Å ta ima novo? Hmmm not much, not much... Tehniksi se neumorno vrte, sve po starom... Da, promenio sam par glava: Benz Gold otiÅ¡la u istoriju (veza nije uspela, it's complicated), zatim je Sumico otiÅ¡la u veÄna loviÅ¡ta (maÄor je vrebao mesecima i Äim je ulovio otvoren poklopac spljeskao je nepromenljivu MC iglu na mrtvo), a sada mi svira hi-output Benz Silver sa boronskim kantileverom i Fritz Gyger iglom. SavrÅ¡eno radi, me happy, evo je:

 

Benz%204.jpg

 

Upoznajte i Zlatka, ubicu Sumiko Blue Point:

 

Zlatko.jpg

Pozdrav, i Tebi i maÄkama, nadam se da nećeÅ¡ biti jedini povratnik !

Link to comment
Share on other sites

Forum je živnuo, drago mi je zbog toga, vidim i neki zaboravljeni asovi su dobili drugu šansu pa reko' da probam i ja, mardeljao sam godinu i tri meseca, malo li je?

 

Å ta ima novo? Hmmm not much, not much... Tehniksi se neumorno vrte, sve po starom... Da, promenio sam par glava: Benz Gold otiÅ¡la u istoriju (veza nije uspela, it's complicated), zatim je Sumico otiÅ¡la u veÄna loviÅ¡ta (maÄor je vrebao mesecima i Äim je ulovio otvoren poklopac spljeskao je nepromenljivu MC iglu na mrtvo), a sada mi svira hi-output Benz Silver sa boronskim kantileverom i Fritz Gyger iglom. SavrÅ¡eno radi, me happy, evo je:

 

 

 

Upoznajte i Zlatka, ubicu Sumiko Blue Point:

 

 

 

Dobrodošao lošMi :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Forum je živnuo, drago mi je zbog toga, vidim i neki zaboravljeni asovi su dobili drugu šansu pa reko' da probam i ja, mardeljao sam godinu i tri meseca, malo li je?

 

Å ta ima novo? Hmmm not much, not much... Tehniksi se neumorno vrte, sve po starom... Da, promenio sam par glava: Benz Gold otiÅ¡la u istoriju (veza nije uspela, it's complicated), zatim je Sumico otiÅ¡la u veÄna loviÅ¡ta (maÄor je vrebao mesecima i Äim je ulovio otvoren poklopac spljeskao je nepromenljivu MC iglu na mrtvo), a sada mi svira hi-output Benz Silver sa boronskim kantileverom i Fritz Gyger iglom. SavrÅ¡eno radi, me happy, evo je:

 

Benz%204.jpg

 

Upoznajte i Zlatka, ubicu Sumiko Blue Point:

 

Zlatko.jpg

 

Pozdrav Milose,drago mi je da si se vratio ponovo na forum koji mnogo volish i koji ti puno nedostaje i kome zhelish sve najbolje.Godinu i tri meseca je za budalu malo,a pametnom,kreativnom umetniku kao shto si ti mnogo,da stvori mnogo lepih stvari,koje si nadam se stvarao za ovih godinu i tri meseca mardeljisanja i koje cesh nam u narednim danima nadam se predstaviti da i mi u njima uzivamo.

Za sada vidim da se Technics vrti i drago mi je zbog toga a,tu su i nove mace,lepo,lepo,lepo.

 

Primi puno pozdrava od Digitala,unapred se radujem tvojim novim,lepim postovima i slikama.

 

:wave2 :wave2 :wave2

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav Milose,drago mi je da si se vratio ponovo na forum koji mnogo volish i koji ti puno nedostaje i kome zhelish sve najbolje..................................

 

Ðабе пиÑаније, поново је банован.

Link to comment
Share on other sites

Ene vidi stvarno ne mozesh da postetis profil - trajni ban.Da videh na vreme ne bi ovo ni pisao,pa ispade ko da podhebavam choveka.

 

Taman se veseloca poradovak da je malo zivnuo forim - kad ono opet bluzzzzzzzzzzz.

 

Lepo si ga ofirao  <_<    :D Znam da nisi nista lose mislio ali znas i sam kakva su pravila  :crno-na-belo

Link to comment
Share on other sites

Ene vidi stvarno ne mozesh da postetis profil - trajni ban.Da videh na vreme ne bi ovo ni pisao,pa ispade ko da podhebavam choveka.

 

Taman se veseloca poradovak da je malo zivnuo forim - kad ono opet bluzzzzzzzzzzz.

 

Džaba si kreÄio ...  :D

Link to comment
Share on other sites

Taman sam se poradovao što je Miloš ponovo ovde i da će mu Ljuba potpisati amnestiju, ali izgleda da tu nema neke prevelike logike.

Onom trolu je to omogućio viÅ¡e puta, ali kad se vrati neko normalan neće da može. Izgleda da se samo Pedrolikima opraÅ¡ta sve, nama obiÄnim smrtnicima ne.

 

Bez obzira na sve, veliki pozdrav za Miloša, iskrenog ljubitelja analogije i Technicsa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...