Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ScepanBG

Amplifikacija,The Absolute Sound Hi Fi +

32 posts in this topic

Od tri modela na strani 14, dva su bila kod mene na sluÅ¡anju, jedan je tu joÅ¡ uvek, i bogami neće viÅ¡e iz kuće Å¡to se mene tiÄe... :listen

Od tri modela na strani 14, dva su bila kod mene na sluÅ¡anju, jedan je tu joÅ¡ uvek, i bogami neće viÅ¡e iz kuće Å¡to se mene tiÄe... :listen

Srecnice,kupio si Devialet ako se ne varam ? :thumbsup2.Svaka cast :thumbsup2.Uzivaj u slusanju :listen:cheers .Od pojacala sa 12. strane ja imam jedno,koje za svoju cenovnu klasu zaista svira sjajno .

Ahahahahahah.... varas se.... Na slusnju su bili Milenium i Lavarden...

Kutije su Neat Ultimatum 7

.... a Devalet se mogao videti i cuti ovde (na slici).

Jel prepoznajete ambijent? :)

Devialet nažalost nisam tada stigao da Äujem u gore navedenom "poznatom ambijentu", iako sam bio pozvan, Äuo sam da je svirao spektakularno.

TaÄno tako, a ostao je Lavardin... Devialet nažalost nisam tada stigao da Äujem u gore navedenom "poznatom ambijentu", iako sam bio pozvan, Äuo sam da je svirao spektakularno.

Znajuci te licno,pomislih Devialet ;-) .Cestitam za prinovu u sistemu(Lavardin IT) :thumbsup2:cheers,uzivaj u :listen .Cena u Italiji 6250 evra(Audio Review novembar 2008).

Ma sve OK,imas onu temu s cime zameniti/iskupiti taj Devalet,na prvu loptu se cini da je to preskupo,ali ako rastavis na "elemente" sta je sve tamo strpano i da dobijes slicno,lako je moguce da ces i prebaciti tu cifru,taj Ovator cini se nije bio bas najsrecnije resenje za njega...malo ce se flath earthovci javljati sa nabranim obrvama,oni ce naci neko drugo resenje za sebe.. :D

Ahahahahahah.... varas se.... Na slusnju su bili Milenium i Lavarden...

Kutije su Neat Ultimatum 7

.... a Devalet se mogao videti i cuti ovde (na slici).

Jel prepoznajete ambijent? :)

Strana 12. stavka 7 ...Nap 250 "still fully serviceable by Naim and considered by their followers to still be the best amplifier in the world". Followers,sledbenici,ma sektasi bre jedni :-)

Izgleda da SimÄe joÅ¡ uvek spava, pa ću probati ja da odgovorim, Verity Audio Parsifal, ako se ne varam...

Strana 12. stavka 7 ...Nap 250 "still fully serviceable by Naim and considered by their followers to still be the best amplifier in the world". Followers,sledbenici,ma sektasi bre jedni :smile:

• Forum Statistics

• Total Topics
      23,149
    • Total Posts
      244,865