Jump to content


Raport iz Londona


alex_ris

Recommended Posts

Iznenadjen sam koliko su izlozeni uredjaji musavi, prasnjavi i umazani prstima... Stoje jedan na drugom, gramofoni bez poklopca, cene ispisane rukom... K'o na buvljaku.

Nekad je T.C. Road bila HiFi ulica sa gomilom salona i prodavnica. Tu sam u jednom izlogu prvi put uzivo video Farlowe Expo. Secam se da su cene za moj dzep u ono vreme bile fijuuuuuuuuuuu...

Nego, na slikama videh ProJect Cork mat za 20GBP tj cca 25E. Nije skupo... :screwy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Iznenadjen sam koliko su izlozeni uredjaji musavi, prasnjavi i umazani prstima... Stoje jedan na drugom, gramofoni bez poklopca, cene ispisane rukom... K'o na buvljaku.

Nekad je T.C. Road bila HiFi ulica sa gomilom salona i prodavnica. Tu sam u jednom izlogu prvi put uzivo video Farlowe Expo. Secam se da su cene za moj dzep u ono vreme bile fijuuuuuuuuuuu...

Nego, na slikama videh ProJect Cork mat za 20GBP tj cca 25E. Nije skupo... :screwy

Link to comment
Share on other sites

Uf, Mozart,

Izvinjavam se. Sve Å¡to je na fotografijama mi izgleda kao da je snimljeno u nekoj radnji polovne robe - puno otisaka prstiju, praÅ¡ine,nabacano. Ne liÄi mi (to tamo) na London...Žao mi je Å¡to sam ovo prokomentarisao na ovakav naÄin, pa Ti se joÅ¡ jednom izvinjavam.

Link to comment
Share on other sites

Uf, Mozart,

Izvinjavam se. Sve Å¡to je na fotografijama mi izgleda kao da je snimljeno u nekoj radnji polovne robe - puno otisaka prstiju, praÅ¡ine,nabacano. Ne liÄi mi (to tamo) na London...Žao mi je Å¡to sam ovo prokomentarisao na ovakav naÄin, pa Ti se joÅ¡ jednom izvinjavam.

Link to comment
Share on other sites

Bilo je toga mnogo vise pre 20 godina na Totnhm C. Road-u, secam se da su se uredjaji kupovali i iznosili iz radnji kao proteklih godina kod nas iz Tehnomanije\Tehnomarketa.

Posebna prica je bila Pioneer-ova radnja u Regent Street-u, mislim da ih najbolji i dan danas kopiraju.

Sto se prodavnica ploca tice, cuvena je ta u Oxford Street-u. Usao sam sa bratom na pola sata a ostali smo 4 sata i to smo pozurili. Zamislite nekoliko spratova katalogiziranih ploca i CD-ova. Negde na najnizem nivou bilo je i muzuckih izdanja iz citavog sveta pa i tadasnje SFRJ - i to veliki deo nase produkcije. Pored svega sto je bilo aktuelno meni je u secanju ostalo da su imali nekoliko albuma Sabana Saulica i jos nekih narodnjaka.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...