Jump to content


Dobra muzicka kartica VS. jeftin DAC


Jimmy_92

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Hajd' da ne otvaram novu temu,vec da se nadovezem na ovo,da li se isplati kupiti ovako nesto: http://www.kupujempr...lter_id=9932460 i onda ga koristiti prvo kao DAC,a onda kao player?Usput budi receno kako bih ga povezao sa racunarom i pojacalom istovremeno? (koliko vidim ima samo dva izlaza L & R)

Eventualno,ako ne bi bilo previse da trazim da se pogledaju oglasi do 50e,pa da mi preporucite nesto drugo za tu namenu.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Hajd' da ne otvaram novu temu,vec da se nadovezem na ovo,da li se isplati kupiti ovako nesto: http://www.kupujempr...lter_id=9932460 i onda ga koristiti prvo kao DAC,a onda kao player?Usput budi receno kako bih ga povezao sa racunarom i pojacalom istovremeno? (koliko vidim ima samo dva izlaza L & R)

Eventualno,ako ne bi bilo previse da trazim da se pogledaju oglasi do 50e,pa da mi preporucite nesto drugo za tu namenu.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Kod većine audio-CD rezaÄa mora da se ubaci audio-CD-R u maÅ¡inu i da se pauzira da bi se koristio kao samostalni DAC, a to baÅ¡ nije najpraktiÄnije jer se mahanizam stalno vrti i stoji na pauzi (na znam i koliko dugo može da stoji u toj poziciji).

Bolje je rešenje sa Sony MD plejerima gde to nije potrebno.

Link to comment
Share on other sites

Moj izbor je , posle dosta eksperimenata,

1. USB to SPDIF ----->DAC

2. Mrežni plejer i opciono DAC (ili tweak tog playera). APLLE AirPort i ROKU Soundbridge sam isprobao.

Takodje sam sluÅ¡ao i odliÄan zvuk sa ASUS Xonara na AMP direktno ali je ASUS bio tweakovan promenom originalnih OPA.

Best price / performance DAC je SONY MD.

Link to comment
Share on other sites

Moj izbor je , posle dosta eksperimenata,

1. USB to SPDIF ----->DAC

2. Mrežni plejer i opciono DAC (ili tweak tog playera). APLLE AirPort i ROKU Soundbridge sam isprobao.

Takodje sam sluÅ¡ao i odliÄan zvuk sa ASUS Xonara na AMP direktno ali je ASUS bio tweakovan promenom originalnih OPA.

Best price / performance DAC je SONY MD.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...