Jump to content


Novi mali oglasi


Ljuba

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako na oglasima bude vise od 5 dekova u isto vreme, otvoricu tu rubriku...

Ali vi da mi javite, mene mrzi da brojim :)

Gde da stave oglas,kada nece pod OSTALO.

Kada bi otvorili rubriku,bilo bi 5 kom.odmah.

Ja cu da stavim 3 ,cobipz ima 2.Eto 5,a bice ih jos.

I da ponovim pitanje :

Da li je izvodljivo da se vide SVI oglasi jednog prodavca ,kao na KP ?Jos to i ocena 10.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Za vise stavki u oglasu mora da stoji cena za svaku stavku pojedinacno...

Ok, ali koju cenu staviti u ono polje gde može samo jedna cena? Kad sam kaÄio spisak ploÄa pokuÅ¡ao sam da unesem cenu "od-do" ali forum nije dozvolio. Mora se staviti jedna egzaktna cifra. Sad, ploÄe su "jednorodne" stavke sliÄne cene, pa nije velika greÅ¡ka staviti neku proseÄnu cifru, ali Å¡ta ako neko prodaje recimo interkonekt, strujne i zvuÄniÄke kablove razliÄitih klasa i cena. Mislim da bi trebalo omogućiti bar unos cene "od-do".

Link to comment
Share on other sites

To se zove zloupotreba... o tome sam onomad pricao... imaju svi clanovi punu slobodu, ali ako neko krene da pravi ovakve situacije, svakako moze ocekivati da mu se, nakon prvog upozorenja, ukine pravo postavke oglasa.

Namera mi nije bila nikakva zloupotreba ili tome sliÄno. Moja je greÅ¡ka Å¡to nisam detaljno proÄitao upustvo za postavljanje oglasa. Nisam preprodavac i voleo bih pre svega, da ponudim/prodam kutije nekome ko će da ih stvarno koristi i uživa u njima (a ne radi dalje preprodaje). Samim tim sam napisao "cena po dogovoru" u telu oglasa da bi ako se javi neki Älan ovog foruma koji zaista želi da kupi ove kutije za sebe možemo lako da se dogovorimo oko cene (tj. spuÅ¡tanja iste). Ali nažalost, izgleda da se ovde i dobronamerne stvari pogreÅ¡no tumaÄe. U svakom sluÄaju oglas je ponovo postavljen, ovaj put po pravilima.

Link to comment
Share on other sites

Ali nažalost, izgleda da se ovde i dobronamerne stvari pogreÅ¡no tumaÄe.

Nisam primetio da se ovde "dobronamerne stvari" pogreÅ¡no tumaÄe.

Iz tvog oglasa nije mogla da se protumaÄi nikakva namera, ni dobra ni loÅ¡a.

Jednostavno, oglas nije bio dobro postavljen, sad jeste i to je sve.

Link to comment
Share on other sites

Nisam primetio da se ovde "dobronamerne stvari" pogreÅ¡no tumaÄe.

Iz tvog oglasa nije mogla da se protumaÄi nikakva namera, ni dobra ni loÅ¡a.

Jednostavno, oglas nije bio dobro postavljen, sad jeste i to je sve.

Možda nije moglo da se protumaÄi - osim reÄenice: "Za Älanove foruma popust!"

A i moderatator nije morao odmah da obriše oglas već, pored upozorenja koje je poslao, da mi ponudi mogućnost da ga izmenim tj. dodam cenu ili da pita koju cenu da stavi pa da ga modifikuje sam.

-Lepa reÄ gvozdena vrata otvara-

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

"Da bi oglas mogao biti postavljen, korisnik mora da bude aktivan Älan foruma u smislu da ima najmanje 20 poruka. Izuzetno, oglas može postaviti korisnik koji je Älan foruma duže od godinu dana i ima najmanje 10 postova."

 

 

Evo ovako hteo bih da postavim neke oglase,ispunjavam uslov postova ali vremenski ne,nisam tu duže od godinu dana.I imam joÅ¡ jednu nejasnoću takoÄ‘e imam i dosta poruku u Inboxu ali naravno ne sa 20 razliÄitih Älanova jer ih toliko ne poznajem i nemam neke zajedniÄke teme za Inbox,pa eto Äisto da pitam :) Å ta,kako ? SrdaÄan pozdrav forumaÅ¡ima.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...