Jump to content


Novi mali oglasi


Ljuba

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Da bi oglas mogao biti postavljen, korisnik mora da bude aktivan Älan foruma u smislu da ima najmanje 20 poruka. Izuzetno, oglas može postaviti korisnik koji je Älan foruma duže od godinu dana i ima najmanje 10 postova."

 

 

Evo ovako hteo bih da postavim neke oglase,ispunjavam uslov postova ali vremenski ne,nisam tu duže od godinu dana.I imam joÅ¡ jednu nejasnoću takoÄ‘e imam i dosta poruku u Inboxu ali naravno ne sa 20 razliÄitih Älanova jer ih toliko ne poznajem i nemam neke zajedniÄke teme za Inbox,pa eto Äisto da pitam :) Å ta,kako ? SrdaÄan pozdrav forumaÅ¡ima.

Pise ti ispod avatara 15 poruka.Treba da postujes jos 5 (po mogucstvu korisnih) postova.Inace mislim da je to malo i lako se dolazi do besplatnih oglasa,sto inace nije svrha foruma.Na pink fish media forumu treba svojski da se pomucim da stignem do 50 postova za takvu privilegiju,pritom se postovi  sa nekih tema ne broje.

Link to comment
Share on other sites

Ih bre Chowek-če, baÅ¡ nemaÅ¡ maÅ¡te - čovek pita da li mu se pp koje je primio i poslao, dodaju na broj postova :) VidiÅ¡ da mu se žuri da nas obraduje nekim probranim komadom. 

 

:D

 

Ubi me posao, čisto ispiranje mozga, vreme je za odmor...  :heat

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...