Jump to content


DVD Recoder NE ali nesto drugo DA!


pecass

Recommended Posts

Sa pioneer uredjajem nisam imao nikakvih problema i preporucio bih ga svakom,pocevsi od kvaliteta izrade,izuzetno korisnih funkcija,upscalinga,zvuka,ma fantastican uredjaj,pravio se u engleskoj konkretno taj sa kojim sam prezadovoljan,reze sve zivo,Pioneer dvr-560hs. Imao sam ih par dok nisam dosao do ovog,ukljucujuci i jednog panasonic/a,ali sa kupovinom ovog modela sam prestao da trazim dalje.

E jedino mi se nije dopala velicina subtitla u divx formatu,ali mi to nije smetalo jer sam ih jako retko gledao.

Link to comment
Share on other sites

Panasonic je bio...15 i ostao za delove jednom mom drugaru a Samsung je otisao u Recycle kontejner pre nego sto sam zapamtio oznaku...dakle nisam se dobro odrazio pa da se ponovim:

Hard Disc recorder

Samsunga imam na radnom me mestu i uglavnom imam probleme tipa:

Kod snimanja kad dodje do kraja DVD-Ra ne ostavi sam sebi mesta za finalizaciju,nemoguce je osim u Neru kopirati diskove(a imam gomilu umetnika koji zaboravljaju svoje role pa im trebaju kopije predstava da se podsete),veoma je izbirljiv po pitanju DVD-R ova.

Mrzim SAMSUNG kao firmu.

Panasonic ...15 takodje imam na radnome mestu i njemu zasada nista ne fali(moj je doziveo onaj fatalan CODE 80....nesto sto znaci da mu je otisla ploca za napajanje lasera koja je u tom trenutku u BG elektroniku kostala ko 2 nova)

Hvala unapred na svim predlozima nabavljivim u SR.

Link to comment
Share on other sites

http://www.player.rs...uct.php?ID=2437

http://www.rumski.co...=39133&langid=2

Reklo bi se da:

In religion, a prophet, from the Greek word Ï€Ïοφήτης (profétés) meaning "advocate", is an individual who is claimed to have been contacted by the supernatural or the divine, and to speak for them, serving as an intermediary with humanity, delivering this newfound knowledge from the supernatural entity to other people.[1][2] The message that the prophet conveys is called aprophecy.

AL MENE TREBA PROPHESY ZA VIDEO HD REC :plakanje

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Peco jesi kupio neÅ¡to? Treba mi ista stvar pa se mislim izmeÄ‘u dvd recordera sa hdd-om i snimanja na compu preko tv kartice. ZaÅ¡to ne tv kartica? LliÄno imam nepoverenje u takvom reÅ¡enju ali da Äujemo poznavaoce.

Sa pioneer uredjajem nisam imao nikakvih problema i preporucio bih ga svakom,pocevsi od kvaliteta izrade,izuzetno korisnih funkcija,upscalinga,zvuka,ma fantastican uredjaj,pravio se u engleskoj konkretno taj sa kojim sam prezadovoljan,reze sve zivo,Pioneer dvr-560hs. Imao sam ih par dok nisam dosao do ovog,ukljucujuci i jednog panasonic/a,ali sa kupovinom ovog modela sam prestao da trazim dalje.

E jedino mi se nije dopala velicina subtitla u divx formatu,ali mi to nije smetalo jer sam ih jako retko gledao.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...