Jump to content


Audio saloni u Crnoj Gori


oblacic

Recommended Posts

Dakle, otvoren je audio salon pod imenom "Pro-Audio".

Nalazi se u Podgorici, i u stvari, to je produzena ruka 4Audio salona.

http://www.pro-audio.me/

Koliko sam video na sajtu zastupljen je ceo program koji nudi i 4Audio, cene korektne.

Eto, stiglo je malo muzike i u ove krajeve.

Ja sam sasvim slucajno cuo za njih (t.j. procitao mali oglas u novinama). Reklama im nije jaca strana.

Ovim putem im zelim uspeha u radu....

Jos jedan salon pod imenom "Audio Dream", takodje u Podgorici.

http://audiodream.me/audio.html

Tu vec ima malo egzotike u ponudi.

Link to comment
Share on other sites

Kao i uvek na ovom forumu, najlakse je podsmevati se, i pljuvati po necijem trudu.

Izgleda da se to ne moze prevazici. Svako ima neke svoje frustracije, a neki vole anonimno na forumu da ih iskazuju.

Kada danas pogledam prve brojeve Hi-Files-a, od pre 10 godina, izgledaju mi nedoraslo (u odnosu na nove brojeve).

Ali, nikada nisam pomislio da sa nipodostavanjem gledam njihove tekstove, ili "opremu" na kojoj su testirali. Treba ceniti neciji rad, da obogati siromasno trziste, a pre svega navike ljudi da slusaju First, Keno, Neo i ostala cuda.

Link to comment
Share on other sites

Sve ovo gore naravno nije moguce drzati na lageru, ali znam da ima barem trideset brendova u radnji, sa po jednim ili vise uredjaja od svake. Ono sto mi pada na pamet su: AKG, JBL, HK, Kef, Krell, Magneplanar, Martin Logan, Naim, Primare, B&W, Denon, Onkyo, Marantz, Wharfedale, Infinity, Project, Karan, Usher, Rotel, Tannoy.....Ostalo je zaista moguce naruciti, kao sto sam i ja uradio i dobio bez problema.

Iako ima isto ime kao prodavci iz Hrvatske, ovo je samostalna radnja/firma.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 10 months later...

Super da je otvorena jedna radnja ovog tipa u MNE!

Kao sto neko rece, treba pokazati narodu da ima i boljih marki od SONY, AIWA, TECHNICS... Ne zaboravite da ima dosta moreplovaca a i drugih ljudi koji mogu sebi da priuste zadovoljstvo posedovanja ovakvih uredjaja.

 

Ako nema u radnji neki uredjaj, dobro je znati da moze da se nabavi i da neko ima sluha za potrebe i zelje ljudi koji znaju sta zele.

 

Nemojte misliti da su generalni distributeri u drugim bransama najbolji znalci sta trzistu treba - cesto ste ograniceni na neki veoma uzak izbor onoga "sto je najbolje" za nas narod...Primer, ne zelite da kupite laptop koji ima "HD" rezoluciju od 1366 x 768 tackica (bilo to 11 ili 17" ekran)... siguran sam da cete veeeoooooma tesko naci nesto sto je rezolucije 1600 x 900 ili "ne daj Boze" 1920 x 1080.... 

 

Ovo je zaista lepo osvezenje da postoji ovakva radnja ili kako god je vec zvali!

 

Srecno!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo sad vidjeh ovu vrlo interesantnu temu....ima jos jedan salon koj vrijedi vidjeti i posjetiti u kotoru...SECOND HAND HIFI SHOP...jedini takve vrste u crnoj gori.Iza mog rada stoji vec nekih 24 godine ozvucavanja stotine lokala po primorju i velika ljubav prema HIFI I HIGH END tehnici,i ona bolja vremena kad sam saradjivao sa tadasnja dva jedina salona u crnoj gori,koja su nazalost zatvorena PANDA I 4 AUDIO.....to su bila za nas ljepasa i sretna vremena.ova dva nova salona koja su otvorena u skorije vrijeme PRO AUDIO I AUDIODREAM,su pametan potez ,,poducavanja,,ovog naseg naroda u maloj crnoj gori da nema samo technics,aiwa,sony...nego i nesto bolje i kvalitetnije.Moj salon je jedna ideja koja je proistekla iz ljubavi i posvecenosti AUDIO HIFI I HIGH END TEHNICI...ipak su 24 godine velike...i mogu sebe da nazovem TOTALNIM LUDAKOM I PRAVIM AUDIOFILOM...nisu mi nepoznanice ni HIGH END ni HIFI UREDJAJI.Tu dosta toga dugujem ljudima iz Srbije i iz Hrvatske....sa kojima sam kroz saradnju naucio dosta stvari,a poslije 24 godine ima toga jos.I ne nisam ni tada a ni sada JEDINI AUDIOFIL I JEDINI POZNAVALAC HIFI-ja i HIGH END-a,bilo nas je dosta i prije 24 godine a i sada.Dosta ljudi po Srbiji, Hrvatskoj i Bosni me odlicno poznaje kroz saradnju i kupovinu hifi tehnike i mnogo dobrih i rijetkih ,,komada,,tehnike....ovim putem ih sve pozdravljam.kad dolazite u Kotor,svratite...mozda bas kod mene nadjete nesto sto niste mogli naci negdje drugo....salon nije veliki,ali nije ni mal,nadje se dovoljno mjesta za svako ,,parce tehnike,,...hahaha.Pozdrav iz Kotor.Sasa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...