Jump to content


Å ta ste udomili u 2012. ?


prophet

Recommended Posts

  • Replies 575
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

E, sad se setih, ovakav nekakav prekidaÄ(sklopku) sam, svojevremeno, spakovao u drvenu kutijicu i montirao na naponski kabl svog starog Grundig (ili beÅ¡e Philips) risivera.

sklopka-grebenasta-koncar-slika-12547984.jpg

Sjajno.

Napraviću to opet, kad rešim pitanje snagaša.

I'm Muzzy, Big Muzzy!

I like clocks

And big switches!

muzzy-607242.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cestitke za nove komponente, ova druga me pogotovo zanima pa javi slusne utiske sa njom i bez nje. Neki kazu bolje je uzeti spdif direktno sa maticne pa u dac, dok neki misle da je tu putanju bolje preseci sa asihronim usb to spdif konvertorom m2Tech :wave2

Link to comment
Share on other sites

@Suca, Djole & Pera

Pre svega, hvala Vam na komentarima, i ukratko...

@Suca77,

svakako cu napisati utiske kakvi god bili.

ja sam iz odredjenih razloga (eksperimentisanje konekcijama, pre svega) i uzeo u obzir ove dve opcije, od koje bih mogao da se zezam na tri nacina (direkt USB na DAC, USB-S/PDIF+coax na DAC ili direkt coax sa maticne na DAC) i vidim sta mom "uhu" najvise odgovara.

kao sto mozes videti na slici, trenutno se i DAC i "zice" paralelno (i lagano) usviravaju...prvo signal ide malo preko Carbona sa desktop masine, pa malo USB-S/PDIF konverterom i CHORD-om sa laptopa, i tako u krug dok "nekom ne dosadi" :listen

setup.jpg

@DjoleKardan,

naravno da nije nikakva tajna, DAC je uzet u SC, placen 430 EUR, M2Tech HiFace TWO je uzet u AV impulsu, placen 140 EUR, AQ Carbon je placen 80 EUR, CHORD Prodac Pro uzet na K/P, placen 40 EUR

@Pera451,

Znas i sam koliko je dilema bila velika, a boga mi (pogotovo posle onog sranya sa Asusom) i "bolna"... malo je potrajalo da se sve kockice ovako sklope, ali sada je sve tu, na stolu, i napokon sledi onaj lepsi deo :listen:listen

Pozz :wave2

Link to comment
Share on other sites

Pioneer A-60.

Bez priložene fotografije jer sam iz 2 pokuÅ¡aja dobio fotografije na kojima pojaÄalo izgleda dosta loÅ¡ije od stvarnog stanja (valjda zbog toga Å¡to je silver varijanta u pitanju, a ne mogu da ga prebacujem na zgodnije mesto i adekvatnije osvetljenje...).

InaÄe, odliÄno i funkcionalno i vizuelno... i jedna preporuka za prodavca - "CRNI" iz (okoline) Å apca.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...