Jump to content


Å ta ste udomili u 2012. ?


prophet

Recommended Posts

  • Replies 575
  • Created
  • Last Reply

jos se usvirava pa je rano za neke konacne utiske narocito sto je svirao dosta lose kada je izvadjen iz kutije, ali su promene nakon par dana kontinuirane upotrebe takve da se moze govoriti o odlicnom konverteru. nije idealan ali je za to koliko kosta odlican. nesto zatvoreniji tonski karakter i vise propulzije u basu od younga koji ima dosta energije u visem spektru. imam utisak da ce biti problema sa kontrolom kvaliteta od strane kineskog proizvodjaca (iako je moj komad da kucnem u drvo u redu - imao sam neki lazni alarm). u principu, young i MDAC nisu daleko, to je ista klasa, ali zbog razlika u karakteru zvuka treba jako paziti na sparivanje u sistemu. MDAC za korisnike koji nemaju analogne izbore ima veliku prednost zbog atenuatora (prakticno funkcionise kao digitalni preamp + DAC) dok young ima bolje resenu USB magistralu za hi-rez reprodukciju ko je orijentisan na PC audio - pici do 32/768 dok je MDAC tu ogranicen na 24/96 (za sigurnu 24/192 reprodukciju mora da se ide na SPDIF preko eksternog konvertera USB/SPDIF).

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu DS S2100. Trebalo mi instant rešenje za radnu sobu jer je sistem u dnevnoj. Nije baš Hi-Fi, ali svejedno prijavljujem jer sam prijatno iznenađen zvukom ovih mališana u odnosu na uloženi novac. Smestio bi ih u kategoriju AL VS4121, s tim što je bas kod Fujitsu-a kontrolisaniji (manje boomy) i nema statičkog bruma kao kod AL-a. Minus je pozicija power prekidača i potenciometra za sub, a koji se nalaze na samom sub-u. Topla preporuka za sve kojima treba jeftino, a solidno, rešenje za računar.

470115.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pocetkom ove godine,nakon visemesecnog pomnog proucavanja trzisne ponude,pracenog konstantnom grizom

savesti zbog neminovnog finansijskog kraha,odlucih da se obradujem sledecim sistemcicem:

  1. Rega dac

  2. PojaÄalo Audiolab 8200A

  3. ZvuÄnici Dynaudio Ecite x12

  4. ZvuÄniÄki stalci Kemp Spirit

  5. ZvuÄniÄki kabl Dynaudio Ocos

  6. Interkonekt Cardas Crosslink

  7. OptiÄki kabl Chord

post-24726-0-06089800-1327001288_thumb.j

post-24726-0-06089800-1327001288_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...