Jump to content


MÃ¥rten Django, izvlacenje (2011/2)


ninja

Recommended Posts

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Koristim priliku da javno chestitam Dekiju VS na osvojenoj vrednoj nagradi, u vidu ovih (nadam se ) fenomenalnih zvuchnika. U zdravlju ih primio od poshtara, raspakovao, prikljuchio, chastio prisutne ;-) , i upario ih sa adekvatnom amplifikacijom! :cheers

Ovim potezom mi se vraca nada u regularnost igara na srecu, a posebno mi je drago shto je zvuchnike osvojio chlan foruma.A josh mi je drazijeâ„¢ shto je to neko ko mi je drugar.

P.S. Nije zajebancija, chovek je stvarno dobitnik na nagradnoj igri u kojoj smo svi uchestvovali!

Link to comment
Share on other sites

ÄŒestitke kako dobitniku tako i onome ko je sve to i pokrenuo: /index.php?/topic/22575-marten-django-izvlacenje/page__view__findpost__p__391703...">http://www.hi-files....t__p__391703...

Setimo se reÄi pobednika:

Surov je ovo sport... Taman kupiÅ¡ aktivne kutije (T+A Solitaire 1000), uz malo sreće i odgovarajući preamp (Spectral DDMC15) i pomisliÅ¡ da je to, bar poÄetak, kraja kad ono Ä‘avo u suradnji sa Martenom... i sad jadan ja sve iz poÄetka :facehearts . Pajel to sreća...?

Ako je verovati Slobi (BM) od sredine marta si dobrodošao :cheers

Ma biće ipak da je red da nekako dođu u zemlju u kojoj su samo predmet "vlažnih snova" naših ljudi :listen

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...