Jump to content


Hi-Files: Hi-Files 44 u prodaji od 1. novembra


Ljuba

Recommended Posts

Sve pohvale za novi stereo broj.

Najvise pohvala ide Zoranu Karapandzicu, za sjajne pre svega profesionalno napisane tekstove. Nazalost, takva situacija nije sa recenzijom Audiolaba koju sam najvise ocekivao, a ispostavilo se kao par uopstenih podataka, nije bilo cak ni poredjenja sa prethodnim pojacalom iz iste serije proizvodjaca, i kakav je, osim vizuelnog, napredak doneo, da ne govorimo o slusnim testovima, usporedbama i tehnickim pikanterijama koje se mogu procitati u Zokijevim tekstovima.

Pohvala i za tekst o filmovanim stripovima.

U vestima se pominje Coctail Audio kao nemacki proizvodjac plejera, a vise je nego ocigledno da se radi o korejskom Novatronu. Cisto kao primedba.

Link to comment
Share on other sites

Najzad stereo broj. Ipak, 2 strane za Focus 160 (od cega manje od jednog stupca za zvucni test), a Cambridge i Rega 4 odn. 5 strana? Pohvala za test Bracinca (mada i tu samo 3 strane). Licno bih vise voleo da sam o F160 i Bracincu citao na 4 odn. 5 strana, a za Cambridge i Regu mi ne bi smetalo da je test na 2 strane. Na kraju, da li samo ja primecujem da u skoro svim testovima po pola od svake strane oduzimaju fotografije, od kojih bar polovina nema nikakvu informativnu vrednost? Zar nije korisnije i pozeljnije ispuniti ovaj prostor tekstom?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...