Jump to content


Re�-Dve O Forumašima


beatgoeson

Recommended Posts

10 dobrih CD a i 10 dobrih ploca i nije tako los broj al da budu bas dobri.U proslom veku konacno prvi put u zivotu sklopih neki ozbiljan sistem i ocekivao sam da sve poleti.Umesto toga otkrio sam da od nosaca zvuka imam gomilu lose produciranog i snimljenog skarta.Otprilike sam zaklucio da od 300 LP imam 5% koje sviraju korektno i bez mane a sa CD ovima je bilo jos gore.

Tu su bile i velike staklene povrsine u okruzenju koje su svirale svoju muziku izazvane mocnim

basom a tek sudopera i sporet... Onda sam ja lepo zaklucio da u Americkom prilazu Hi fi ju ima podosta istine.Naime u to vreme a i sad Ameri prave posebne reportaze o prostorijama u kucama Hi Fi faca kod kojih gostuju a ja sam poceo da pravim novu dnevnu sobu i jos je nisam zavrsio....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Primecujem  da dosta uvazenih forumasa - clanova koji su dosta postovali  nesto  nema na forumu. Nema Trutera, Pere, Magelana, Zexx - a , Aciko, Siroma, GVlada, Terminator , Surokvi, User, Anubis, Ozzy, Golum, Boki Toki Voki , Kuje, VU Metar, Patason , itd... Da li  Ima nekih ozbiljnih  indicija da su se nesto naljutili i da se nesto cudno desava sa forumom. Mozda nije lose da se prodiskutuje malo o tome .    Da li imaju neku primedbu na rad foruma pa ih nema ili su samo u pitanju licna i privatna zauzeca

Link to comment
Share on other sites

Primecujem  da dosta uvazenih forumasa - clanova koji su dosta postovali  nesto  nema na forumu. Nema Trutera, Pere, Magelana, Surokvija, Usera, Anubisa, Ozzyja, Goluma,Kuje, Patasona. Da li  Ima nekih ozbiljnih  indicija da su se nesto naljutili i da se nesto cudno desava sa forumom. Mozda nije lose da se prodiskutuje malo o tome .    Da li imaju neku primedbu na rad foruma pa ih nema ili su samo u pitanju licna i privatna zauzeca

 

Ne treba cak ni search da se koristi:

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/24928-stari-asovi/

Link to comment
Share on other sites

Jesam :thumbsup2  A da li ste vi čuli za "Delete" taster? Pritiskao sam Report zilion puta, i nikada se niÅ¡ta nije desilo. Eno u temi o mačkama i dalje stoje postovi onih provokatora, iako sam besomučno pritiskao Report  :evil:

 

Postovi se ne brisu, vec cine "nevidljivim"... Ako postovi i dalje stoje (pored report-a) procenjeno je da nema razloga za njihovo uklanjanje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...