Jump to content


Lampucera Dac


pera451

Recommended Posts

Ja bih se takođe pridružio nabavci. Možda bi mogla da se dogovori i nabavka bez trafoa ako bi to svima odgovaralo.

To bi smanjilo poÄetne troškove a svako posle stavi trafo koji želi.

МиÑлим да без транÑформатора неће да може, ал' пробајте.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Слушали: Ðцико, Бујодраг, Профет, Шуца 77 и наравно Ја.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Stari vic.

Policajcev sin dobio keca iz matematike. Kaze ocu da ne razume negativne brojeve i kraj.

Otac hoce da mu pomogne i daje primer:

"Negativni brojevi, to ti je kad se u autobusu voze troje putnika, autobus stane na stanici i izadje ih petoro. To znaci da na

sledecoj stanici mora ih udje dvoje da bi autobus bio prazan".

Link to comment
Share on other sites

Zašto ne USB DAC sa dodatnim koaksijalnim ulazom? Vredi li ovo:

http://www.ebay.co.uk/itm/CS8416-CS4398-DAC-Kit-Support-USB-coaxial-DAC-Board-/110709598915?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item19c6ce6ac3

U kutiji:

http://www.ebay.co.uk/itm/Finished-CS4398-CS8416-USB-DAC-Transformer-case-/120769856777?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c1e71c509

Svojevremeno sam odradio carinu (stiglo poštom sa ebay) tako što sam dokaz o plaćanju (zajedno sa poštarinom) cut-paste u word uz pomeranje zareza u iznosu za jedno mesto u levo. Prošlo. Sramota me je naravno.

I ja bih se prikljuÄio, ali mi treba USB DAC. Koaksijalni i opštiÄki ulazi naravno neće smetati.

A imam i PayPal ;-)

Link to comment
Share on other sites

Da pojasnim jos malo neke stvari.

Prvo, Lampucera nije "fiks", vec u prvom postu sam rekao "ili slicno".

Drugo, neki su me ljudi pitali cemu GB za ovako nesto. Sigurno je da GB ima vise smisla kada se radi o tranzistorima koje treba uparivati, ali evo i neke druge logike.

O uslovima placanja i slanja sam vec pricao. Sada nesto bitnije.

Pri radu sa ovakvim stvarima ipak treba nekakav know-how. SC ga ima, poznaje ovaj model, videli smo zahvaljujuci Neskor-u da je model dosta analiziran i po forumima. SC bi verovatno uz odredjenu razumnu kompenzaciju mogao da pomogne svakom od nas gde nesto zapne.

Mene, recimo, zanima balansirani izlaz, a DAC ne stize kompletan za tu pricu, vec sa RCA konektorima. Jedan od DAC-ova sa Woland-ovog linka stize u lepoj kutiji, ali je i dalje izlaz RCA.

E, sad, moze i od nas deset, recimo, svako da naruci drugi DAC, pa da se njime igra, a mozemo da se koncentrisemo na jedan model, pa da zajedno lakse prevazidjemo probleme. To je sustina ideje o GB.

Koji i kako, stvar je dogovora.

Link to comment
Share on other sites

Zašto ne USB DAC sa dodatnim koaksijalnim ulazom? Vredi li ovo:

Zašto da ne?

Medjutim, ja 'oćem ovaj zato što ga Ston ima, dakle, poznata sprava, lepo radi i ima ko da je budži.

Doduše, i meni treba DAC za raÄunar, dakle, valja rešiti problem konekcije.

Ma, biće zabavno, kutijanje i sve to.

edit:

@pera451, my point exactly.

Link to comment
Share on other sites

Najpre evo sa eBay.com, da može da se lepo proÄita o Äemu se radi:

http://www.ebay.com/...=item1c1caddaf7

ÄŒovek šalje iz HK u Srbiju, shipping $20, za svaki sledeći $10, dakle ukupno $90.

Kutija za DAC ima na eBayu tušta i tma, svako će naći ono što mu odgovara, sa shippingom izaÄ‘e otprilike $70.

Sve zajedno, koliko vidim $160 + carina + pdv, što je otprilike još 30% na ukupnu cenu.

Sve zajedno $230, iliti 170 eura.

Eto, Äisto da bude jasna raÄunica svima.

A što se tiÄe PayPal-a nema brige, tu je 24.09., a imam ga i ja, pa može i preko mene (fri of Äardž, ofkors).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...