Jump to content


Novi članovi


Chowek

Recommended Posts

Nov na forumu, manje nov u hobiju.

Tu sam da srusimo neke tabue vezane za hifi, da caskamo a i da odagnamo lose misli.

Svima pozdrav!

 

 

Cuvaj se banovanja...

 

 

ÄŒemu takav stav, vidi se iz aviona da je deÄko normalan i da će potrajati, makar do sutra.

 

Post No.14 iz teme "Slobodna tema":

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/28673-slobodna-tema/?p=587230

 

"dude

opušten

ÄŒlanovi

1153 Poruka:

LocationDžemejka

Poruka napisana JuÄe, 20:12

Mreža je baÄena, uskoro se oÄekuje ulov jedne gadne grabljivice koju je opevala Snežana MiÅ¡ković zvana Viktorija.

Eh, da sam malo mlađi, a da mi je pamet ova.."

 

 

 

Sutra je novi dan, treba i to imati u vidu.

 

Dan po dan jos nije banOvan. 

Sala naravno, Barakuda - dobrodosao u ovo more plavo!  :)

 

Svaka cast. Namirisao si ga, po cemu si ga prepoznao?  :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Zdravo drustvo, ja sam Nenad, okolina Bora, obozazam muziku, filmove, zurke, zezanje :D Mislim da je sajt odlican i nadam se dugogodisnjem "clanstvu" i dobrom druzenju, naravno i edukaciji.

Ova moja okolina je malo "mrsava" kada se radi o dobroj muzici, tj dobrim uredjajima za reprodukovanje muzike tako da se nadam da cu ovde uspeti da dobijem neke odgovore. 

The truth is out there :D 

Link to comment
Share on other sites

Zdravo drustvo, ja sam Nenad, okolina Bora, obozazam muziku, filmove, zurke, zezanje :D Mislim da je sajt odlican i nadam se dugogodisnjem "clanstvu" i dobrom druzenju, naravno i edukaciji.

Ova moja okolina je malo "mrsava" kada se radi o dobroj muzici, tj dobrim uredjajima za reprodukovanje muzike tako da se nadam da cu ovde uspeti da dobijem neke odgovore. 

The truth is out there :D 

:wave2 Jos jednom dobrodoslica !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pozdrav,

nov sam na forumu :), pre par godina sam se bavio organizovanjem koncerata(95% inostranih bendova) i imao sam prilike da saradjujem sa bolesnim toncima i audiofilima , ja sam manje vise neiskusan sto se tice toga, ali je bilo lepo raditi sa takvim expertima :) . Saradjivao sam uglavnom sa studijom Berar iz nase zemlje koji su top notch classa u ovom delu evrope. :)

Uskoro planiram sredjivanje "man cave"-a pa ce mi biti potrebni saveti iskusnijih clanova :). 

Ljubitelj sam tehnike(high end racunari), voleo bih da udjem na mala vrata i sto se tice hi fi-a :) 

eto ukratko pisemo se :)

 

Link to comment
Share on other sites

               Pozdrav svim forumasima, eto i ja resih da se registrujem ne bih li unapredio i razmenio svoje znanje sa buducim kolegama ,, inace moje ime je Vladimir,masinski inzenjer po struci radim i bavim se prodajom i servisom akumulatora, a u hi fi sam zaljubljenik visedeceniski sto ce reci da sam premasio pola veka u godinama:rolleyes: .  Eto ja bih toliko za pocetak druzenja

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...