Jump to content


Novi članovi


Chowek

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Pozdrav svim HiFi ljubiteljima, i ja odluÄih da se registrujem na ovaj forum. Nadam se da će mi biti od koristi. Bilo bi kulturno da se predstavim, pa ovako nadimak mi je Merdan (kao sto se vidi po nickname) trenutno živim u Sarajevu. Mislim da je dovoljno! :crno-na-belo

Link to comment
Share on other sites

Na ovom forumu sam i ranije, pre registracije, mogao procitati raznih korisnih misljenja, stavova, vezanih za iskustvena znanja. S obzirom da se vec 20 godina aktivno bavim diskografijom, moguce je, da ce i moje iskustvo i znanje dobro doci. Barem vezano za procese proizvodnje nosaca zvuka i slike... Zovem se Sasa Gocanin a korisnicko ime bice mi skraceni naziv firme ciji sam vlasnik - tiolirec. Verovatno u diskografiju ne bih nikada ni usao da nisam bio diskofil (eh gde su vremena kada smo kupovali gramofonske ploce? Kakva je to magija bila!) i da nisam pozeleo da i iz svog ugla kreiram to sto cemo na domacoj muzickoj sceni moci da slusamo. Eto toliko za pocetak... Bice jos prilike da se upoznamo ali rekoh osnovni je red da se Introduce Myself. Zivi bili i svako dobro!

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima,

već neko vreme Äitam ovaj forum i sajt ali nikako da se registrujem, do pre neki dan.

Iako sam totalni laik, ovaj sajt, Älanci na njemu i forum su uspeli da mi približe Hi-Fi.

U planu je pravljenje prvog Hi-Fi sistema, tako da ću verovatno pitati na par mesta za mišljenja i savete.

InaÄe sam iz okoline Novog Sada. Toliko za sada. :)

Pozdrav,

Bojan

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav drustvo, ime mi je Nikola, i star sam jedno 20 minuta ( na ovom forumu :))

Ljubitelj muzike, i naravno i hi fi uredjaja... za hi-end se nema para ... a posebno mi se svidjaju vintage uredjaji, stvarno nekako imaju dushu... zvuk naravno ne moze da bude kao kod novih zbog napretka tehnologije ali ...

elektrotehnicar skoro bez iskustva, posao odveo na drugu stranu... i sad se malo iz hobija igram sa uredjajima , da se podsetim...

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav drustvo, ime mi je Nikola, i star sam jedno 20 minuta ( na ovom forumu :))

Ljubitelj muzike, i naravno i hi fi uredjaja... za hi-end se nema para ... a posebno mi se svidjaju vintage uredjaji, stvarno nekako imaju dushu... zvuk naravno ne moze da bude kao kod novih zbog napretka tehnologije ali ...

elektrotehnicar skoro bez iskustva, posao odveo na drugu stranu... i sad se malo iz hobija igram sa uredjajima , da se podsetim...

Dobrodošao. :cheers

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav drustvo, ime mi je Nikola, i star sam jedno 20 minuta ( na ovom forumu :))

Ljubitelj muzike, i naravno i hi fi uredjaja... za hi-end se nema para ... a posebno mi se svidjaju vintage uredjaji, stvarno nekako imaju dushu... zvuk naravno ne moze da bude kao kod novih zbog napretka tehnologije ali ...

elektrotehnicar skoro bez iskustva, posao odveo na drugu stranu... i sad se malo iz hobija igram sa uredjajima , da se podsetim...

Dobrodošao na forum . :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima,

već neko vreme Äitam ovaj forum i sajt ali nikako da se registrujem, do pre neki dan.

Iako sam totalni laik, ovaj sajt, Älanci na njemu i forum su uspeli da mi približe Hi-Fi.

U planu je pravljenje prvog Hi-Fi sistema, tako da ću verovatno pitati na par mesta za mišljenja i savete.

InaÄe sam iz okoline Novog Sada. Toliko za sada. :)

Pozdrav,

Bojan

Dobrodošao . :cheers

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav:)

Moje ime je Lazar i dolazim iz Valjeva imam 19 godina. Buduci student elektrotehnike u Novom Sadu. Odavno pratim teme na ovom forumu, pa reko red je da se uclanim i razmenim iskustva sa forumasima :grin:

Oho, još jedan Valjevčanin. Dobrodošao na forum. :cheers

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...