Jump to content


Novi članovi


Chowek

Recommended Posts

Zdravo.

Zovem se Nermin,dolazim iz BiH i imam 22 godine.Jos 2006 sam bio reg.na forum ali ne mogu da se logujem na stari profil,moguce da je zakljucan ili slicno.Obratio sam se adminu i pitao za odkljucavanje starog profila,ali sada nema potrebe jer vec pisem sa ovog.Pohvalio bih moj nekada najdrazi forum,i cestitao na dugogodisnjem radu,mislio sam da nije vise aktivan.
:blah

Ljubitelj sam audiofilske opreme,samogradnje,elektronike i slicno...
Link to comment
Share on other sites

Zdravo.

Zovem se Nermin,dolazim iz BiH i imam 22 godine.Jos 2006 sam bio reg.na forum ali ne mogu da se logujem na stari profil,moguce da je zakljucan ili slicno.Obratio sam se adminu i pitao za odkljucavanje starog profila,ali sada nema potrebe jer vec pisem sa ovog.Pohvalio bih moj nekada najdrazi forum,i cestitao na dugogodisnjem radu,mislio sam da nije vise aktivan.
:blah

Ljubitelj sam audiofilske opreme,samogradnje,elektronike i slicno...

Dobrodosao!!!

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima. Dakle Latinopapan, latino - jer volim da ga slusam, a papan - tako me prozvala devojka posto sam je smarao sa latino muzikom. Pored latina tu su blues, funk, jazz i fusion. Iz Beograda sam, tacnije sa Vozdovca (malo lokalpatriotizma) rodjen kasnih `60. Imam malu ali odabranu kolekciju ploca kupljenu, uglavnom, u klubu diskofila dole na kraju Carli Caplina.

Kao i @Black Coffe, reference - kafa, alkohol, + cigare, muzika i fotografija. Nekada sam bio Nikondzija (u srcu jos uvek) sada sam Canondzija sa pokvarenim objektivom.

Kanim se da napravim lampasko pojacalo i gramofon, ali nikako ozbiljno da prionem zadatku.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima :) Zovem se SaÅ¡a, iz Doboja sam, nakupio odnekud 37 godina :) Na forum sam doÅ¡ao preko Googla, tražeći informacije o gramofonu Tecjnics SL-QD33 kojeg sam skoro kupio. Uglavnom sam na vinil sekciji foruma premda su mi i CD dragi. NaroÄito ako im nastavi padati cijena a oprema bude sve bogatija :)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima :) Zovem se SaÅ¡a, iz Doboja sam, nakupio odnekud 37 godina :) Na forum sam doÅ¡ao preko Googla, tražeći informacije o gramofonu Tecjnics SL-QD33 kojeg sam skoro kupio. Uglavnom sam na vinil sekciji foruma premda su mi i CD dragi. NaroÄito ako im nastavi padati cijena a oprema bude sve bogatija :)

dobro dosao,pozdrav iz broda.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dakle, moj nadimak ili ti ime za ovaj forum je KIMBER.

Pozdravljam sve ucesnike ovog foruma koji pratim godinama, a nikako da se uclanim.

Audiofilijom se bavim godinama i promenio sam zaista puno tehnike do sada, pa mislim da posedujem dosta iskustva.

Zivim u Beogradu, i nadam se da cu svojim savetima moci da pomognem i drugim audiofilima, kao sto sam i ja dosta naucio iz raznih foruma ovog sajta, i drugih ljubitelja muzike i tehnike sa foruma.

Srdacan pozdrav svin forumasima.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima foruma.

Kao sto se moze videti, izabrao sam za forumsko ime Magellan, jer mi je zivot, zbog poziva kojim se bavim, organizovan na vise kontinenata.

Muzika i audiofilija su mi neizostavan deo zivota i bitisanja, pa stoga pratim mnoge forume, izmedju ostalih i ovaj, ali retko pisem (nema se bas vremena).

Posedovao sam i posedujem prilican broj audio uredjaja i nosaca zvuka, imam dosta iskustva sa raznih sajmova, prezentacija (javnih i privatnih) i imam mnogo prijatelja medju audiofilima u celom svetu, pa se nadam da cu mozda u buducnosti biti i od neke koristi na ovom forumu.

Toliko za sada i srecni praznici !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...