Ljuba

Da li posedujete Blu-ray plejer?

194 members have voted

1. 1.

• Da, kao samostalnu komponentu.
      37
    • Da, kao deo sistema kuÄ?nog bioskopa.
      5
    • Da, na Sony Playstationu.
      10
    • Da, na računaru.
      10
    • Ne.
      132

Recommended Posts

To da, ali TV je ipak televizija (i to je :ruganje žešće njesra, slažem se), ali pogledati dobar film... Zar je moguće da ne konzumiraš takve stvari?

TV sam zanemario sto zbog VB, Farmi, Survivera, Svadbi,... a vise zbog toga sto ne mogu sebi da priustim luksuz da gubim vreme na TV. A sto se tice filmova, pa nema vise ni dobrih filmova. A nesto nema ni zivaca da 2 sata buljim u ekran.

Da, potpuno te razumem, savremeni TV program apsolutno nije za gledanje. Ali Å¡to se tiÄe filmova, ipak mislim da može da se ubode i poneki dobar film. ÄŒini mi se da je danas glavni problem, Å¡to se filmova proizvodi neuporedivo viÅ¡e, nego ranije, pa je samim tim veći problem naleteti na dobar film.

Siroma, pošto sam i sam u noTV state of mind, podržavam stav.

Ni ja nisam kupio BD, jer mu, za poÄetak, ne vidim svrhu ni namenu, koji su kod mene bitni Äinioci odluke, za razliku od "trend" i "gle, fina igraÄka" momenata.

Sony BDP-S 370. OdliÄna sprava za korektnu cifru. PoÅ¡to imam hd kameru morao sam kupiti neÅ¡to na Äemu mogu da gledam AVCHD. Koristim ga joÅ¡ za divx i za mp3, a joÅ¡ Äita i SACD. Bombonica.

Ne i verovatno to sokocalo necu ni kupovati. Umesto toga nedavno sam kupio media player (IAMM) ubacio HD i milina bozija, konacno se ratosiljao optike sto se tice video materijala. Za mene je postalo besmisleno bakcati se vise sa diskovima i sada posle DVD-eva praviti kolekcije BR diskova.

Nedavno sam mislio postaviti slicnu temu video materijal na optickim diskovima da ili ne. Za mene sigurno ne. Sta misle ostali to bi bilo zanimljivo cuti. Koje su prednosti BR diskova i zasto filmska industrija ne krene na internet prodaju filmova visoke rezolucije.

@Tutti, mislim da ta tvoja prica vise uopste nije aktuelna posle masovne pojave blu-ray playera koji podrzavaju sve moguce hd i ne-hd formate, a pri tome se kace na kucnu mrezu i imaju podrsku za internet i dlna server. Dakle, pustanje filmova sa optickih diskova je samo jedan mali deo mogucnosti koje moderni plejeri pruzaju.

• Forum Statistics

• Total Topics
      23,846
    • Total Posts
      265,943