Jump to content


Pioneer Susano SC-lx 90 HD Amplifier


MIMIOJO

Recommended Posts

Podravljam cenjeni kolegijum,

Imam priliku igrom slucaja da dodjem do Pioneer Susano SC-LX 90 i zvucnika iz Pioneer s-ex serije.Moj dragi bata koji trenutno zivi i radi u USA

dobio je neku nagradu Americkog lekarskog drustva koja prevazilazi moje poimanje para.

Povodom toga odlucio je da me pocasti necim sto bih ja izabrao.To ce mu se odbiti od poreza i bla,bla.

Elem pogledao sam Pioneer katalog i zapade mi za oko gore pomenuti Susano i zvucnici. :plakanje

Susano kosta boga oca a zvucnici dva boga oca.Tu treba jos i jedan od SACD Pioneer modela PD-9mk2-k ili PD-D9-J ili PD-D6mk2-k.

Koje je vase misljenje o ovome?

Ima i model ispod Susana, SC-LX 83 koji je duplo jeftiniji.

Koji od ova tri SACD bi vi preporucili?Ili neki drugi proizvodjac.

Da li da uzmem i Blurej Pioneer ili nekog drugog proizvodjaca.

Ovo sve pitam iz razloga sto se bas ne razumem u podatke koji su izneti u katalogu.O DACu,DA/AD konverterima, razni su proizvodjaci istih.

Recimo Burr Brown, Wolfson,pa neki sistem Air studio tuning.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Å to gubiÅ¡ vreme i ÄekaÅ¡ bilo kakav komentar, uzimaj to Å¡to pre, da ti se brat sluÄajno ne predomisli. Sve ovo spada u sa Hi Hi Hi Hi End opremu. Receiver je vrhunski, ako ne i najbolji koji je ikad izbaÄen na tržiÅ¡te. ZvuÄnici su bruka, tako da teÅ¡ko da ćeÅ¡ ovde dobiti bilo kakvu informaciju iz prve ruke, jer ovakve spravÄice teÅ¡ko ko sa ovoga foruma može sebi da priuÅ¡ti. Ako te baÅ¡ interesuje, a ne vidim razlog za to, jer poklonu se ne gleda u zube, preostaje ti jedino da googlaÅ¡ po stranim forumima i proÄitaÅ¡ komentare. Ja tu ne bih niÅ¡ta menjao, nego bi samo dodao i Pioneer BDP-LX91 BluRay player i da užitak bude kompletan. Ja sam se dugo vremena ložio na Pioneer, dok sam jurio receiver, interesovao me je SC-LX71, SC-LX82, pa Äak i SC-LX83, ali ja ni polovan nisam mogao da naÄ‘em ispod 700 GBP, tj. skupi su do bola, a i prodaju se na ebay-u za onoliko koliko ih cene. Sa Pioneer-om se nećeÅ¡ nikako preći. Prihvati ponudu joÅ¡ veÄeras. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Å to gubiÅ¡ vreme i ÄekaÅ¡ bilo kakav komentar, uzimaj to Å¡to pre, da ti se brat sluÄajno ne predomisli. Sve ovo spada u sa Hi Hi Hi Hi End opremu. Receiver je vrhunski, ako ne i najbolji koji je ikad izbaÄen na tržiÅ¡te. ZvuÄnici su bruka, tako da teÅ¡ko da ćeÅ¡ ovde dobiti bilo kakvu informaciju iz prve ruke, jer ovakve spravÄice teÅ¡ko ko sa ovoga foruma može sebi da priuÅ¡ti. Ako te baÅ¡ interesuje, a ne vidim razlog za to, jer poklonu se ne gleda u zube, preostaje ti jedino da googlaÅ¡ po stranim forumima i proÄitaÅ¡ komentare. Ja tu ne bih niÅ¡ta menjao, nego bi samo dodao i Pioneer BDP-LX91 BluRay player i da užitak bude kompletan. Ja sam se dugo vremena ložio na Pioneer, dok sam jurio receiver, interesovao me je SC-LX71, SC-LX82, pa Äak i SC-LX83, ali ja ni polovan nisam mogao da naÄ‘em ispod 700 GBP, tj. skupi su do bola, a i prodaju se na ebay-u za onoliko koliko ih cene. Sa Pioneer-om se nećeÅ¡ nikako preći. Prihvati ponudu joÅ¡ veÄeras. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Prihvatio ponudu konacna verzija je

Pioneer Susano SC-LX 90

Pioneer Blue Ray BDP-LX 91

Pioneer zvucnici S-1EX,S-2EX,S-7EX,S-W1ex

Dolazi za oko mesec dana cim je dobijem i usviram ja cu vam podrobno opisati sve aspekte i mogucnosti

Ako vas zanima

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...