Jump to content


Mean Machines


prophet

Recommended Posts

Hmmm...ponestalo piva....domacine, da ispravis ovo po svaku cenu!!

U 5:30h i nije ponestalo, ostalo još 4 komada, ali je Ston žurio na Bubanj Potok.

Posle sam morao da mu ih Äuvam (Å¡to mi je teÅ¡ko palo) a kako nije nalazio vremena da doÄ‘e morao sam sam da ih popijem (ovo je već bilo lakÅ¡e) :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sta reci na pocetku a ne preterati?

Zahvaljujuci ljubaznom pozivu moja malenkost i Sima Strahota svratismo nakratko na reprezentaciju sistema ali i ujedno na jednu novu dimenziju Vintege-a i moderne koncepcije zvuka koja bi mogla biti nauk nekim buducim generacijama kako osmisliti sistem koji nije monetarno ubistvo a zvuci kao da to jeste.

PC u Dac(domace proizvodnje - vredno hvale) pa u pred Pioneer i Snagas dali su meni obozavanim Yamahama NS !000 monitorsku definiciju Hi Fi zvuka i ambijenta.

Ukratko lepo subotnje popodne uz preciznu definiciju muzickog dogadjaja sacuvanom od gubitka u prolaznosti vremena kao takvog :cheers

Link to comment
Share on other sites

Sta reci na pocetku a ne preterati? Zahvaljujuci ljubaznom pozivu moja malenkost i Sima Strahota svratismo nakratko na reprezentaciju sistema ali i ujedno na jednu novu dimenziju Vintege-a i moderne koncepcije zvuka koja bi mogla biti nauk nekim buducim generacijama kako osmisliti sistem koji nije monetarno ubistvo a zvuci kao da to jeste. PC u Dac(domace proizvodnje - vredno hvale) pa u pred Pioneer i Snagas dali su meni obozavanim Yamahama NS !000 monitorsku definiciju Hi Fi zvuka i ambijenta. Ukratko lepo subotnje popodne uz preciznu definiciju muzickog dogadjaja sacuvanom od gubitka u prolaznosti vremena kao takvog :cheers

Hvala vama na odvojenom vremenu. Moram reći da mi je bila Äast i izuzetno zadovoljstvo da ugostim dvojicu vrsnih profesionalaca, svakog u svojoj branÅ¡i. Družimo se dugo vremena na forumu, red je bio i da se formalno upoznamo. Fasciniran sam kvalitetom i brzinom kojom ste donosili zakljuÄke. Meni je za izvoÄ‘enje zakljuÄka tog kvaliteta potrebno daleko viÅ¡e vremena. A vremena za druženje je nažalost bilo malo, nikad mi brže nije proletelo 2 sata. Red priÄe, red muzike... Nadam se da nisi zakasnio na Rigoleto. Koristim priliku i da ti se zahvalim na poklonu.

Druženje ćemo svakako ponoviti. Sima Strahota mi je uputio ljubazan poziv da posetim njegov salon koji ću sa zadovoljstvom prihvatiti. :wave2

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Sta reci na pocetku a ne preterati?

Zahvaljujuci ljubaznom pozivu moja malenkost i Sima Strahota svratismo nakratko na reprezentaciju sistema ali i ujedno na jednu novu dimenziju Vintege-a i moderne koncepcije zvuka koja bi mogla biti nauk nekim buducim generacijama kako osmisliti sistem koji nije monetarno ubistvo a zvuci kao da to jeste.

PC u Dac(domace proizvodnje - vredno hvale) pa u pred Pioneer i Snagas dali su meni obozavanim Yamahama NS !000 monitorsku definiciju Hi Fi zvuka i ambijenta.

Ukratko lepo subotnje popodne uz preciznu definiciju muzickog dogadjaja sacuvanom od gubitka u prolaznosti vremena kao takvog :cheers

Ups.... ja se obrukah i ne prijavih na vreme svoju zahvalnost na gostoljubivosti domacina i dobroj volji da zgubidanimo zajedno. Nisam ni video ovu temu...

Dobar zvuk, profi "tvrd", rezolutan, definisan i brz. Bogat spektar detalja. Sve to za relativno malo para. Treba znati. Respect. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Hvala vama na odvojenom vremenu. Moram reći da mi je bila Äast i izuzetno zadovoljstvo da ugostim dvojicu vrsnih profesionalaca, svakog u svojoj branÅ¡i. Družimo se dugo vremena na forumu, red je bio i da se formalno upoznamo. Fasciniran sam kvalitetom i brzinom kojom ste donosili zakljuÄke. Meni je za izvoÄ‘enje zakljuÄka tog kvaliteta potrebno daleko viÅ¡e vremena.

Ne preteruj... :oops:

Ne brini - nisam zakasnio aj je Sima imao strahotu u ocima... :banana

Ti ne se*i... :D

Link to comment
Share on other sites

Ju.... ja se obrukah i ne prijavih na vreme svoju zahvalnost na gostoljubivosti dimacina i dobroj volji da zgubidanimo zajedno. Nisam ni video ovu temu...

Dobar zvuk, profi "tvrd", rezolutan, definisan i brz. Bogat spektar detalja. Sve to za relativno malo para. Treba znati. Respect. :thumbsup2

"Ma kakav Hi-Fi, samo kad sam izvukao živu glavu..." :lol:

Od sledeće nedelje imam više slobodnog vremena pa ćemo se družiti, malo i sa novim spravama. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Imam ja majstor Ljubu,upravo mi izbajcao unutrasnju stolariju mogu da garantujem traljav rad i puno nervoze,stvarno ne znam da li covek zna da leti ali da bi probao sa drugog sprata, probao bi samo da nisam bio u Grckoj.Ezeo 100E za avans i ostatak nikad nece videti,sa velikom zahvalnoscu sto je propustio probni let.S druge strane imam odlicne majstore koji su mi radili restauraciju stilskog namestaja za cistu peticu tako da iako star 150g izgleda sad kao da je iz radnje.Njima vec nije bio problem da naplate 800E za par komada namestaja verovatno i uz cast.Imas od mene dakle dve opcije javni ako treba broj(od ovih skupljih naravno bi jos i dao).

btw.ne secam se da li sam propustio da kazem,ali sistem izgleda opasno. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

...Å¡to se majstora tiÄe, možda Savo Velikinac?

Znam ja, ali Ti se cifra neće dopasti.

Imam ja majstor Ljubu,upravo mi izbajcao unutrasnju stolariju mogu da garantujem traljav rad i puno nervoze,stvarno ne znam da li covek zna da leti ali da bi probao sa drugog sprata, probao bi samo da nisam bio u Grckoj.Ezeo 100E za avans i ostatak nikad nece videti,sa velikom zahvalnoscu sto je propustio probni let.S druge strane imam odlicne majstore koji su mi radili restauraciju stilskog namestaja za cistu peticu tako da iako star 150g izgleda sad kao da je iz radnje.Njima vec nije bio problem da naplate 800E za par komada namestaja verovatno i uz cast.Imas od mene dakle dve opcije javni ako treba broj(od ovih skupljih naravno bi jos i dao).

btw.ne secam se da li sam propustio da kazem,ali sistem izgleda opasno. :thumbsup2

Hvala na odgovorima, pretpostavljao sam da se ne radi o malom iznosu. Savov kontakt ću lako pronaći, a za ostale preporuke možete poslati na pp.

Å ta mislite o majstorima koji rade reparacije klavira?

@sondek

Sistem i ja se posebno zahvaljujemo :wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...