Jump to content


Omiljene serije


zoltan

Recommended Posts

Da li se ovo racuna u serije?

poirot.seriesx_7-10.jpg

Vrhunski. Kostimi, enterijeri, atmosvera...

Savrseno odradjeno. Tipican primer engleske serije. Kao i mnoge druge serije istog porekla.

OFFTOPIC: Jednom sam bio svedokom tvrdnje da Englezi prave najbolje stvari na svetu. Kola Rolls ( Jaguar),odela Haris Twead, cipele chearch, serije ( neke od pomenutih).

Da li da generalizujemo i na HiFu?

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: Sad, dok sam tražio neku lepu sliku videh da se Lara opasno promenila. "Estetska" hirurgija je opet napravila monstruma.

Jako sam razoÄaran! Pokvarila mi je dan.

Koliko si neinformisan, mr z prva brazda brujicu!

Lara je davnih dana zapatila anoreksiju, užasno je bilo videti fotografije, poput Eve Hercigove (malo se sad povratila) i sl.

No u tom je TPiksu bilo još opasnih komada, da ne kažem gomila.

Link to comment
Share on other sites

Auuu... ÄŒovjeÄe, ÄŒovjeÄe... :nono :nono :nono :nono :nono !!!

Neumorni "Äika s bradom", legendarni David Bellamy. je vodio nauÄno-popularne emisije uglavnom o botanici, ne o zoologiji...

A kada smo već kod VELIÄŒANSTVENOG serijala SURVIVAL... ja se i dan-danas kada Äujem glas Dejana Äurovića na radiju sav nekako prijatno naježim... !!!

NeÅ¡to sliÄno onom Äudnom osećaju, kada sretnete sluÄajno na ulici svoje nekadaÅ¡nje nastavnike/profesore... kao da ste pre nekoliko trenutaka pobegli sa Äasa, a prohujalo je malo ohooohooo godina !!!

Ipak, ta Äudna meÅ¡avina osećanja nikada ne nestaje...

Link to comment
Share on other sites

Auuu... Čovječe, Čovječe... :nono :nono :nono :nono :nono !!!

Neumorni "čika s bradom", legendarni David Bellamy. je vodio naučno-popularne emisije uglavnom o botanici, ne o zoologiji...

Ne budi cepidlaka. Putopisnog su karaktera, okreni-obrni priroda je u pitanju, zato sam i napisao u toj kategoriji. :order

Survival jeste serija emisija koja se kod nas davala pod imenom "Opstanak".Samo,ne znam kako se moze ubrajati u (igrane)serije,jer je emisija putopisnog karaktera...kao i vecina danashnjih emisija na Discovery-ju i NG.

Pitaj Miroslava, on je prvi počeo. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...