Jump to content


Omiljene serije


zoltan

Recommended Posts

Odakle ih samo izvlaÄite? Ne da ih nisam gledao, nego nisam ni Äuo za njih :blink:. Eno Blade otvorio temu u Offtopic-u "Audiofili koliko imate dece". Za vas Å¡to ste gledali ove serije treba da otvori "Koliko vaÅ¡a deca imaju dece?". :grin:

Eeee, nista ti nisi gledao. To se gledalo na CB televizorima. Glavni dasa je imao i staklo u boji ispred ekrana. Plavo gore, zuto u sredini i zeleno u donjem delu. Color TV. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

@zika

Od nekog ko nema televizor i skoro da se hvali time, najtoplija preporuka:

Foyle%27s_War_title_card.jpg

Odgledao sam 12 epizoda, odnosno celoveÄernjih filmova, koliko je prikazano kod nas.OdliÄna produkcija, odliÄna gluma (glavni glumac je zarazno fenomenalan) a ni priÄa nije loÅ¡a.Vredi gledati od poÄetka.

ZakljuÄujem da je niste gledali, jer verujem da bi se, inaÄe, naÅ¡la na vaÅ¡em spisku, odmah ispod Inspektora.

Odgledao sam sve, po nekoliko puta, zaboravih da napiÅ¡em, al' može da se podvede pod „clones“... OdliÄna!
Link to comment
Share on other sites

Odakle ih samo izvlaÄite? Ne da ih nisam gledao, nego nisam ni Äuo za njih :blink:. Eno Blade otvorio temu u Offtopic-u "Audiofili koliko imate dece". Za vas Å¡to ste gledali ove serije treba da otvori "Koliko vaÅ¡a deca imaju dece?". :grin:

Pazio sam. Zato i nisam naveo Sagu o Forsajtima...
Link to comment
Share on other sites

a ko se seca ovoga..

imam i 1 LP sa's muziku iz seriju :listen

Kako da ne. Razmišljao sam da li da ubacim MV, ali sam odustao jer bih onda morao da ubacim još neke i tako u nedogled. Na kraju sam se vodio rezonom: "OK, sada da ugledam epizodu neke serije na TV-u, da li bih seo i odgledao je?". I tako nastade onaj spisak. :nerd:blah

A na LP-u ti zavidim, ali samo ako ima "Crockett's Theme". :crno-na-belo

Eeee, nista ti nisi gledao. To se gledalo na CB televizorima. Glavni dasa je imao i staklo u boji ispred ekrana. Plavo gore, zuto u sredini i zeleno u donjem delu. Color TV. :thumbsup2

:D :D :D

Pa ja tada nisam bio ni u planu... :order

Pazio sam. Zato i nisam naveo Sagu o Forsajtima...

Iskustvo dolazi sa godinama... 8-)

Link to comment
Share on other sites

box: crime stories - slažem se!

violent femmes: - seinfeld - genijalno! verovatno poslednja serija koju sam gledao!

ludovao za twin peaks nekada, kao i za dosijeom X

dinastiju redovno gledao sa kevom ponedeljkom uveÄe, dalas i santa barbaru nisam shvatao

volim domaće serije, posebno one koje se bave fudbalom - više od igre i velo misto gledao nebrojeno puta

za ove nove nemam ni vremena, ni živaca, niti se obazirem na tv, niti ih skidam sa neta, na poneÅ¡to sam ipak bacio pogled: oÄajne domaćice obiluju izvanrednim uvrnutim humorom, californication živim 8)

Ipak, kada su serije u pitanju uvek izdvajam megaadaptaciju briljantnog romana Ivlina Voa Povratak u Brajdshed (Brideshead Revisited): http://en.wikipedia.org/wiki/Brideshead_Revisited

Dugo godina najskuplji televizijski poduhvat u Britaniji (moguće i danas), a može se shvatiti i kao film, zbog dužine podeljen u desetak epizoda.

Od Fazbinderovog Berlin Alexanderplatza malo je toga ostalo u glavi. E to bih mogao (i voleo) da pogledam sada, na miru: http://en.wikipedia.org/wiki/Berlin_Alexanderplatz_(television)

Link to comment
Share on other sites

Od Fazbinderovog Berlin Alexanderplatza malo je toga ostalo u glavi. E to bih mogao (i voleo) da pogledam sada, na miru: http://en.wikipedia.org/wiki/Berlin_Alexanderplatz_(television)

Berlin Alexanderplatz je kategorija za sebe :thumbsup2 , pa ga nekako i nisam racunao kao seriju.

Nabavio ga na 9 DVD-a, ali ne uspevam da odvojim dovoljno vremena da ga na miru odgledam.

A imam na DVD-u i UFO i Space 1999! :):banana

Remek delo iz 1958:

http://www.youtube.com/watch?v=7JOOKeVSfDI

Jel' se neko seca ovoga:

Link to comment
Share on other sites

Jel' se neko seca ovoga:

Da, petak veÄe (ili sam termin pomeÅ¡ao sa Galaktikom).

I Planete majmuna se sećam i usranog video-rikordera koga sam isprogramirao da mi snimi epizodu :evil:

Doduše, nije on kriv - nestalo struje na kratko i krc...

Kada se već vraćam u detinjstvo:

Poslednju epizodu preplakao kod tetke u Aleksincu. Nosio i majicu.

Link to comment
Share on other sites

Poslednju epizodu preplakao kod tetke u Aleksincu. Nosio i majicu.

majicu su do besvesti (izlizavanja) furali i pripadnici manjina gore na Olimpu na bazenu, a iz tog doba datira i legendarni vic o cigi na 10-metarskoj skakaonici koji doziva brata pored bazena:

-Bate kako ti izgledam a?

-Ko tigar, bate?

-A jel zbog mishici?

-Ne, zbog nokti!

@Ras :cheers

Link to comment
Share on other sites

Sad se setih jedne dobre serije. Neznam naziv ali glavni lik je psihijatar koji radi kao radio voditelj. Ima i brata "pravog" psihijatra. Zivi sa ocem penzionisanim vatrogascem.

" Село гори а баба Ñе чешља " :thumbsup2

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...