Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

Teac V 5000 ! 

Vlasnik koji ima ovaj dek i koristi ga neka mi se javi na pp ako zeli User Manual potpuno nov, na engleskom i drugi na drugim jezicima identican.  Majka je pronasla u nekim fasciklama, meni odavno ne treba.

Dakle ako neko zeli, po mogucstvu covek koji upotrebljava ovu makinu, poslacu mu postom na poklon.

Prednost imaju clanovi foruma koji vole vrpcashe !

Pozdrav, Krca

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
30 minuta ranije, steva said:

Denon DRM-800A, a dao bi max 50e za drugi dek.

Ako zelis Yamahu kao sto si sam predlozio onda ti je tu KX-670,a tu je i KX 650.A i oba su troglava.Od dvoglavih novijih tu je kx-580 koji je bio odlicno ocenjen u What Hifi-ju.Ako mozes njih da nadjes do 50 evra.Ima tu jos modela,ali pretpostavljam da bi uzeo neki noviji model pa sam predlozio jedan od ova dva.

Link to comment
Share on other sites

59 minuta ranije, steva said:

Pre sam za neki dvoglavi dek. Makina bi služila samo za reprodukciju, pa su mi Yamaha i Pioneer interesantni zbog mogužnosti podešavanja visokih :), mada i šrafciger ne otpada kao mogućnost. Imam dosta kaseta snimanih na različitim dekovima.

Od dvoglavih Yamaha KX 580(5 zvezdica dobio u What Hifi-ju,kostao je 250 funti),kx-530,a vidim da ima i kx-493 za 20 evra na kp...Ili Nad 6100,614,613...Nadjoh na internetu test za Yamaha Kx-493.

http://www.tnt-audio.com/sorgenti/yamahakx493_e.html

Link to comment
Share on other sites

12 sati ranije, steva said:

Pre sam za neki dvoglavi dek. Makina bi služila samo za reprodukciju, pa su mi Yamaha i Pioneer interesantni zbog mogužnosti podešavanja visokih :), mada i šrafciger ne otpada kao mogućnost. Imam dosta kaseta snimanih na različitim dekovima.

Није двоглави али вреди: ONKYO TA-2700.

Link to comment
Share on other sites

Da bas sam tako nesto i imao u vidu,  dek koji sam video... pa nisam pitao za cenu, verujem da nije bila niska ( ispod 250eu ) a i mogucnost servisiranja, kako sam cuo vrlo je ogranicena.

Propustih ga a jako mi se svidja takav dizajn, sa vu metrima i uopste kako izgleda, pa jos troglavi  :)

Link to comment
Share on other sites

Sve su to odlični dekovi, al kompikovani :) 

Ovaj Denon što imam je kupljen nov, NOS, a prethodno sam imao isto DRM-800 kome je duša izvađena. Kupio sam ga polovnog, nisu se videle oznake na dugmićima koliko je arčen. Posle par godina zamenjene gumice i to je to. Takvog sam ga i prodao. Neverovatno koliko su pouzdane mašine.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...