Jump to content


New One!


Audiophillica

Recommended Posts

Pozdrav svima!

Nisam bas neki audiofil, vise "ljubimac" muzike & Hi-Fia (volim da zevam u komponente, tek tako...)

Posto se mnogo ne razumem u ovu "problematiku", a zanima me bas, od pre mesec dana pomno pratim zbivanja na forumu, (na koji sam sasvim slucajno naleteo) i covek od vas stvarno ima sta da nauci, a i vidi sva vasa cuda! A posto nije red da samo citam, rekoh i da se javim.

Pa tako, uz "Hi-Fi i njegove zamke" i vasa iskustva, krenuh sa edukacijom pod stare dane...

Link to comment
Share on other sites

... e da, "system" mi je totalna komercijala: Sony STR-DE445

Sony CDP-XE310

Sony SEQ-411

DVD nije vredan pomena (vivax :-? kupljen samo zato sto lici na Hi-Fi komponentu i slabo se koristi, neki koncert tu i tamo...), i Magnat Art 145 080 (odsvirali svoje...)

Jeste, za nekoga ko nije nalozen na samo jednu marku, mozda imam malo vise uredjaja istog proizvodjaca (cisat slucajnost :rolleyes: ), jednostavo, svidja mi se njihov dizajn i to je bilo presudno...

... mmm da... i u kolima Sony CDX-L280...

Najiskrenije se nadam da, kad vec do sada nisam, na ovom forumu necu da zakacim neku audiofiliju... :unsure: ... mada, polako pocinjem da tripujem da "cujem" zlatne spojeve, kablove... :(:o

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...