Jump to content


The Wild Bunch (Divlja horda)


dvv

Recommended Posts

Može li neko ko ga poznaje da porazgovara sa vlasnikom jazz klub lokala za ovaj petak, recimo od 18 Äasova nadalje?

Ukoliko ne može, predlažem za prvi put ipak "Primajolku", lakše ju je naći i manje obavezuje po pitanju prostora.

Koliko sam razumeo, za sada su sigurni za dolazak, pa ko koliko ostane:

1. PeraX,

2. Kuja,

3. DVV,

4. ....

Dopišite se sami.

Predlažem od 18 Äasova nadalje, da kažemo da bi dobro bilo da se okupimo u intervalu 18...19 Äasova. Može i kasnije ako neko baÅ¡ mora. Ostaje svako dokle mu se ostaje, bez obaveze. Leptir maÅ¡na obavezna. :cheers

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do Ptice mogu da stignem u tom intervalu, mozda cak i tacno u 18 h. Do Primajolke malo teze :cheers.

Javljajte rezultate!

BTW, dvv, cemu je najslicniji tvoj B&M od zvanicnih modela?

Pa ti stigni do 19 Äasova i sve je OK.

ÄŒijih zvaniÄnih modela? Koliko znam, B+M viÅ¡e ne postoje. Ako si mislio onako generalno, verovatno najbliže tome je JBL L serija, bar po osnovnoj koncepciji, ali ima i previÅ¡e razlika da bi to bilo iÅ¡ta viÅ¡e od samo generalnog poreÄ‘enja.

Link to comment
Share on other sites

Iako sam od pre par meseci na ovom forumu, vise kao citalac nego kao aktivni ucesnik voleo bih da upoznam osobe pod rednim brojem 1,2 i 3... pa se evo prijavljujem. Samo ako DVV moze malo da objasni gde je ta kafanica "Primajolka". Mislim stari Mercator znam gde je ali bas za tu kafanicu ne znam :cheers

Link to comment
Share on other sites

Iako sam od pre par meseci na ovom forumu, vise kao citalac nego kao aktivni ucesnik voleo bih da upoznam osobe pod rednim brojem 1,2 i 3... pa se evo prijavljujem. Samo ako DVV moze malo da objasni gde je ta kafanica "Primajolka". Mislim stari Mercator znam gde je ali bas za tu kafanicu ne znam :cheers

Gledano sa prednje strane, kao da si recimo došao autobusom, kada siđeš na stanici ispred starog Mercatora, pođeš onim prvim velikim stepenicama odmah ispred tebe u niži nivo, i opet odmah ispred tebe je veliki izlog, sa puno stolova, za kojima će biti nadajmo se neki od nas.

Link to comment
Share on other sites

Ala ces sa r. br. 1 da se usrecis... :cheers.

Ne znam cemu ovakav komentar. Ako nesto znas sto ja ne znam prosvetli me. Iskreno ne secam se da sam zapamtio neki post gospodina pod rednim brojem 1 dok sam postove gospode pod rednim brojem 2 i 3 citao sa zadovoljstvom.

Link to comment
Share on other sites

U nomenklaturi DVV-a sam PeraX ja, Pera451 :D.

Eto vidis da sa mnom neces da se usrecis, moje postove nisi citao sa zadovoljstvom :roll:. Preostaju ti jos Kuja i DVV :D.

TaÄno! Majku mu, kako Å¡umadinci iz Amerike mogu da imaju Malcolm X-a, a mi originali ne možemo da imamo naÅ¡eg Peru X? :wave2:wave2:(

Dakle, Pera X = Pera451 od milošte. :cheers

Link to comment
Share on other sites

Dve stvari.

BokiTokiVoki, ja pretpostavljam da i ti dolaziÅ¡. Shodno tome, operativni plan juriÅ¡a motorne kolone je da prvo ukrcam PeruX, pa da onda nas obacvaj doÄ‘emo po tebe, pa onda Ä‘uturativno ka na prema Starom Merkatoru, i na isti naÄin, ali u obrnutom smeru, we go back to Majdanpek. Ti dolaziÅ¡?

Druga stvar se odnosi na one koji dolaze. Ako ima meÄ‘u vama onih koji uopÅ¡te i znaju ko to behoÅ¡e The Shadows, pa onda joÅ¡ znaju i ko je Hank Marvin, mogu da im ponudim kopiju njegovog poslednjeg solo albuma "Guitar Man". Kupio sam je u julu proÅ¡le godine u Edinburgu i pre neki minut sam je ripovao za sopstvene potrebe. 15 numera, sve poznati hitovi u neo-Shadows stilu, Hank razvaljuje sa gitarom. Instrumentali odliÄni.

Ako dolazi i neki ama baš skroz onako EXTRA fan The Shadows, neka mi otera poruku u PM. :cheers

Link to comment
Share on other sites

Dve stvari.

BokiTokiVoki, ja pretpostavljam da i ti dolaziÅ¡. Shodno tome, operativni plan juriÅ¡a motorne kolone je da prvo ukrcam PeruX, pa da onda nas obacvaj doÄ‘emo po tebe, pa onda Ä‘uturativno ka na prema Starom Merkatoru, i na isti naÄin, ali u obrnutom smeru, we go back to Majdanpek. Ti dolaziÅ¡?

Pa nemam kud, morat ću, kada si me javno ovako lepo zamolio. :plakanje

Link to comment
Share on other sites

Gledano sa prednje strane, kao da si recimo došao autobusom, kada siđeš na stanici ispred starog Mercatora, pođeš onim prvim velikim stepenicama odmah ispred tebe u niži nivo, i opet odmah ispred tebe je veliki izlog, sa puno stolova, za kojima će biti nadajmo se neki od nas.

Ako se ovde okupljate racunajte da obavezno dolazim. Radim dva sprata iznad :plakanje.

Link to comment
Share on other sites

Ako se ovde okupljate racunajte da obavezno dolazim. Radim dva sprata iznad :plakanje.

Jedno primitivno pitanje:

To tu dole, u nižem nivou, jel' to ima(lo) veze sa kafanom "Vojvodina", tj. pivnicom iste?

Pitam, zato Å¡to sam radio tu u starom Mercatoru do februara 1999. i jedino se od kafana sećam "Vojvodine" i dotiÄne pivnice dole.

I hektolitara toÄenog piva...

Link to comment
Share on other sites

Froggy dobro pita!

Ja sam van Å¡tosa, pojma nemam, možda je nekadaÅ¡nja "Primajolka" danaÅ¡nji Žikin Bar, ili tako neÅ¡to. Dajte vi koji ste tamo Äešće od mene, Kuja, Nik, recite, jelć se joÅ¡ uvek tako zove, i je li joÅ¡ uvek kafanica opÅ¡te namene, ili je pretvorena u neÅ¡to skroz drugo?

A za pivo ne brinite, pa znamo se liÄno već 50 godina. :plakanje

Link to comment
Share on other sites

Ja sam van štosa, pojma nemam, možda je nekadašnja "Primajolka" današnji Žikin Bar, ili tako nešto.

Tako nesto... Ako pricamo o lokalu na ovoj lokaciji:

Gledano sa prednje strane, kao da si recimo došao autobusom, kada siđeš na stanici ispred starog Mercatora, pođeš onim prvim velikim stepenicama odmah ispred tebe u niži nivo, i opet odmah ispred tebe je veliki izlog, sa puno stolova, za kojima će biti nadajmo se neki od nas.

To je danasnja kladionica Soccer. S'druge strane:

To tu dole, u nižem nivou, jel' to ima(lo) veze sa kafanom "Vojvodina", tj. pivnicom iste?

Pitam, zato što sam radio tu u starom Mercatoru do februara 1999. i jedino se od kafana sećam "Vojvodine" i dotične pivnice dole.

Kafana "Vojvodina" je kad se dodje na stanicu, pa se popne stepenicama nagore, visi nivo. Radi jos uvek i jos uvek toce pivo. Svetlo su mi rekli da je dobro, a tamno sam probao - i jeste dobro :plakanje.

Plus, iza Merkatora, tj. u Palmira Toljatija je duz cele ulice parking, koji je preko dana i zauzet, od strane ljudi koji tu rade, ali posle 17h ima mesta za izvoz. Jako bitan faktor u izboru mesta za okupljanje i razlog zasto ja nikako ne bi isao u centar.

Offtopic:

"nkrgovic"-u, nemoj mi reći da radiš u redakciji frankfurtskih "Vesti"...

Jok ja. Preduzece gde ja radim je ovde manje od godinu dana... programerska kuca, nemamo ni reklamu.

Link to comment
Share on other sites

Hvala Nik.

Dakle, sve ostaje isto, samo nije "Primajolka" jer je ona sada kladionica, nego ravnica nam naša "Vojvodina", sa provreno dobrim crnim i za proveru svetlim pivom.

Hajde sada, Å¡ta ste se stisli k'o seoska mlada pred prvu braÄnu noć, dopisujte se, znate ono, copy + paste:

1. Pera451 (vozim ga ja),

2. BokiVokiToki (i njega vozim ja),

3. DVV (koji vozi gornju dvojicu),

4. Nik Krgović, jer radi blizu i voli pivo,

5. Kuja, provereno preko Sente, ali dolazi, a plus je tu negde blizu,

6. Vasquez, sam se prijavio,

7. ...

Link to comment
Share on other sites

Hvala Nik.

Dakle, sve ostaje isto, samo nije "Primajolka" jer je ona sada kladionica, nego ravnica nam naša "Vojvodina", sa provreno dobrim crnim i za proveru svetlim pivom.

Hajde sada, Å¡ta ste se stisli k'o seoska mlada pred prvu braÄnu noć, dopisujte se, znate ono, copy + paste:

1. Pera451 (vozim ga ja),

2. BokiVokiToki (i njega vozim ja),

3. DVV (koji vozi gornju dvojicu),

4. Nik Krgović, jer radi blizu i voli pivo,

5. Kuja, provereno preko Sente, ali dolazi, a plus je tu negde blizu,

6. Vasquez, sam se prijavio,

7. ...

7. ...Pokušaću i ja, ali prvo moram da eskiviram Supersosin embargo na alkohol dok ne okajem grehe za debakl od prošlog vikenda.

Mogao bih da izmislim "kao" razlog da idem da vidim stare kolege u "Vestima"...

Fingers crossed...

Link to comment
Share on other sites

evo jedno tesko pitanje:

moj slucaj je prost - do 9 sam zauzet, onda skocim na 15 minuta da odbacim kolegenicu :plakanje do Liona a onda mogu da krenem ka Nbg na pivo... pitanje glasi: -imate li gospodo nekakav plan do kada planirate inicijalno da "banchite" i u kakvom stanju svesti Vas moze covek negde oko 21:30 zateci?

hvala

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...