Jump to content


Fotelja sistem


Bujodrag

Recommended Posts

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Nisu joÅ¡ gotovi, radi se skretnica i tjuniranje.OÄekujem da će to uskoro biti zavrÅ¡eno

Horne su praktiÄno gotove, stavljena je jedna ruka podloge.

Slika0326.jpg

Slika0333.jpg

Kutije su sastavljene, dampirane Kondor-om i kojekakvom ispunom.

Slika0331.jpg

Sve će se lepo i temeljno usviravati do leta a onda ću videti da li ću ih furnirati ili farbati nekim fensi klavir-Äembalo lakovima.

Link to comment
Share on other sites

Nisu joÅ¡ gotovi, radi se skretnica i tjuniranje.OÄekujem da će to uskoro biti zavrÅ¡eno

Horne su praktiÄno gotove, stavljena je jedna ruka podloge.

Kutije su sastavljene, dampirane Kondor-om i kojekakvom ispunom.

Sve će se lepo i temeljno usviravati do leta a onda ću videti da li ću ih furnirati ili farbati nekim fensi klavir-Äembalo lakovima.

Link to comment
Share on other sites

To su Yuichi like horne.

http://www.geocities.jp/arai401204/Horn/A480FL/A480FL.html

Moje su manje a Yuichi, siroÄe, nema Å¡ta da nakaÄi na njih nego neke Pioneer drivere. :)

Moji driveri su B&C 10HPL64 i D12.

http://www.bcspeakers.com/index.php

Kutije nisu kod mene a ne mogu sad da nadjem crteže pa se ne sećam koja je litraža. :oops:

Kad zvuÄnici budu gotovi predstaviću ih ovde, naravno, sa svim potrebnim podacima, a možda im posvetim i posebnu temu.Naime, ja uopÅ¡te nisam planirao da menjam sistem, priliÄno sam zadovoljan.No, svideli su mi se stoN_Cold-ovi zvuÄnici.SluÅ¡ao sam ih nekoliko puta a onda sam jednom prilikom povezao i mog Audiolab-a.Tada sam se definitivno uverio da ti zvuÄnici mogu jasno da pokažu razliku izmedju razliÄitih uredjaja.Svi zvuÄnici koje sam do tada sluÅ¡ao nametali su svoj peÄat, dobar ili loÅ¡.Naravno, i ovi to rade, ali u mnogo manjoj meri, rekao bih.E, onda se ispostavilo da mogu da nabavim drivere a i zakljuÄio sam da bih mogao sam da napravim horne (priliÄno komplikovana rabota, inaÄe).

Eto, uskoro ću biti u prilici da isprobavam svakakvu amplifikaciju, sve Å¡to mi dodje pod ruku, jer će zvuÄnici biti priliÄno visoke osetljivosti.

Biće zabavno.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...