Jump to content


Fotelja sistem


Bujodrag

Recommended Posts

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply
  • 6 months later...
  • 4 months later...

Nabavio sam nekakvu škljocalicu (a još sam se šezdesetosme zakleo:nikad fotoaparat!), pa sam rešio da malo osvežim temu.

Dakle, pre svega, Äak Å¡ta viÅ¡e i dapaÄe, najvažnije, Fotelja sistem je proÅ¡ao kroz ULTIMATE REFRESH!Najvažniji element sistema je detalno,pažljivo i profesionalno osvežen.

DSCN0618.JPG

DSCN0626.JPG

Technics SL 1200 je tu skoro godinu dana a joÅ¡ nije slikoveÄen.Stavljena mu je nova ruÄica a glasoviti i nadaleko Äuveni stoN_Cold ga je servisirao i promenio ožiÄenje.Radi kao sat, 24 Äasa dnevno!

DSCN0628.JPG

DSCN0632.JPG

DSCN0634.JPG

DreÄeće naradžasta/crvena stvarÄica je Ortofon Salsa, odliÄna zvuÄnica koja se, shame on you,Ortofon, viÅ¡e ne proizvodi.

Iz nekog razloga, ja prosto obožavam dreÄeće naradžastu/crvenu boju.

DSCN0652.JPG

DSCN0646.JPG

DSCN0656.JPG

Eto, toliko za sad.Lampucera je takodje u sistemu, ali još nije skutijana a ne bih da je slikam golišavu, stidljiva je.

Sprema se joÅ¡ izmena, koje željno isÄekujem.Po mojoj proceni, do kraja godine u sistemu će ostati samo beržera, Technics/Salsa i Lampucera.

No, pustićemo da se stvari razvijaju svojim tokom.

Veselo vam bilo!

Link to comment
Share on other sites

Tako mi svega, imamo istu pikslu! Ne bih da sad stavljam sliku kao dokaz, ali stvarno je ista i trenutno izgleda identiÄno kao tvoja sa slika!

U gramofone se ne razumem, pa neću komentarisati, mada znam da je taj Technics dobar, toliko sam shvatio. Meni se sviđa nova fotelja i ceo ambijent đuture. Veselo, Bujo :bounce !

EDIT: Popio sam 4 lagera pa mi se uÄini da je ono na tabureu gigantski daljinski upravljaÄ, tj. Le Grande Remote Controlos. Ustvari, tastatura...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...