Jump to content


Mali oglasi


Mrning

Recommended Posts

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Hm, dodao sam oglas za prodaju cd plejera. Posle nedelju dana sam se predomislio za cenu koju trazim, ali ne mogu da promenim [previse vremena je proslo].

Predlog -> Lepo bi bilo da moze da se koriguje cena posle nekog vremena ili u svako doba.

A trazim i savet, kako sad u mom konkretnom slucaju da smanjim cenu ?

 

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Hm, dodao sam oglas za prodaju cd plejera. Posle nedelju dana sam se predomislio za cenu koju trazim, ali ne mogu da promenim [previse vremena je proslo].

Predlog -> Lepo bi bilo da moze da se koriguje cena posle nekog vremena ili u svako doba.

A trazim i savet, kako sad u mom konkretnom slucaju da smanjim cenu ?

 

Hvala.

 

Recimo dve mogucnosti: Obrisi oglas i postavi novi ili kontaktiraj nekog moderatora i napisi link za oglas i koju cenu zelis.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Poštovanje,

 

NeoÄekivano sam dobio kolekciju ploÄa od oca koji ih je sluÅ¡ao nekih 70ih i možda poÄetkom 80ih, i reÅ¡io je da mi ih ustupi. Ja ne znam Å¡ta bih s njima, poÅ¡to sam gramofon poslednji put video kao klinac. Radi se uglavnom o domaćoj muzici, viÅ¡e nekoj narodnoj nego Å¡to ima zabavnjaka. Elem, zanima me da li je moguće uploadovati listu tih ploÄa u male oglase, pa da eventualno zainteresovani Älanovi mogu pogledati i možda pronaći neÅ¡to interesantno? Ako ne, da se okrenem nekim drugim sajtovima za oglaÅ¡avanje... Ipak, ovaj sajt mi je prvo pao na pamet, jer je ova kolekcija stara uglavnom oko 30 godina, pa možda ima neka egzotiÄna ploÄa, koju neki forumaÅ¡ možda traži... Å¡ta znam.

 

SrdaÄan pozdrav

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...