Jump to content


Lines System


Lines

Recommended Posts

Red je i ja moj skromni sistem da predstavim, a on ga cini :

Pojacalo : Creek Evolution Evo 2, dugo nijedno pojacalo nije ostavilo tako dobar utisak sto se tice zvuka i vrhunske izrade!

Cd : Sony X 222 ES, za ovu klasu cd plejera jako dobro svira, muzikalan u svakom pogledu.

Zvucnici : Epos M12 i, najlogicniji izbor za Creeka i savrsena sinergija.

Stalci : Epos St 35

Interkonekt : The Chord Cobra 3

Zv. kabal : The Chord Carnival Silver Screen

post-4474-128510838032_thumb.jpg

post-4474-128510838039_thumb.jpg

post-4474-128510838055_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hvala na cestitkama, ali ne bih se slozio za zvucnike, naime M12i je u rangu sa RS1, a ako mozes da uporedis oba bices iznenadjen, veruj mi.

RS 6 je neka druga prica, a sinergija je opet cudo u svakom slucaju trebas otici i poslusati kod ljudi u Av Impulsu.

Link to comment
Share on other sites

ali ovi zvucnici su bleda senka u poredjenju sa RS6.

:bacanje malo preostro receno. Slusali smo ih nedavno AV-u. :order

Lines je super slozio sistem, cak su i kablovi lepo odabrani. Za CDP koji sada imas ne mogu nista da kazem jer neznam, ali sto se ostatka tice... :crno-na-belo

Nice

Link to comment
Share on other sites

Bravo Lines :crno-na-belo

Slicno sam i nameravam da uzmem u neko dogledno vreme. Izgleda imamo slicam pogled na hifi i zahteve u zvuku.

Napisacu posle neke moja zapazanja u vezi slusanja kutija m5i, m12i i m16i. nekakvi moji utisci su da se m12i nalazi u jako "opasnom" cenovnom rangu. licni utisam je da se itekako isplati dati 300 i kusur E za m16i pod uslovom da soba zadovoljava minimun m2. ali koliki ja taj minimum :bacanje ? nigde nije zapisan i licno smatram da se m16i lepo uklopila i u nekih 15m2.

poz

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...