Jump to content


FTA(Final Touch Audio)


ScepanBG

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ljubaznošću gospode iz FTA imao sam Äast da ugostim dva odliÄna kabla iz njihovog proizvodnog programa, interkonekt Knotty i strujni kabl. Prvo Å¡to pada u oÄi je impozantan izgled i vrhunska izrada. Knotty odlikuje mirna i uravnotežena reprodukcija. Strujni kabl je doneo joÅ¡ fundamenta u prezentaciji. Za svaku pohvalu :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Pre neki dani,tri razlicita interkonekta su bila probana u dosta skupom sistemu i nisu uspela

da mu malo otvore zvuk,koliko je vlasnik zeleo,

Poredjeni su sa Kimber Select KS1011 i Kimber Select KS1111

:cheers

Naravno kad gore pomenuti KS-ovi uopste nisu na svetloj strani prezentacije zvuka.

btw, to je isti kabl sa RCA tj XLR konektorima. Sta tu ima da se proba bitno?

Koji je bio treci kabl?

Link to comment
Share on other sites

Ljubaznošću gospode iz FTA imao sam Äast da ugostim dva odliÄna kabla iz njihovog proizvodnog programa, interkonekt Knotty i strujni kabl. Prvo Å¡to pada u oÄi je impozantan izgled i vrhunska izrada. Knotty odlikuje mirna i uravnotežena reprodukcija. Strujni kabl je doneo joÅ¡ fundamenta u prezentaciji. Za svaku pohvalu :thumbsup2

Jel to onaj sto je meni obecan na probu pre nekih dva meseca... ili neki drugi?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

I ja sam u petak dobio FTA K10 interkonekt. Nakon dva dana usviravanja evo impresija. Kabal je izuzetno otvoren, detaljan i dinamiÄan. Jako sam zadovoljan i naravno kupiću ga. Mislim da u ovom cenovnom rangu zaista ne možete da dobijete bolje. Å taviÅ¡e. Ono Å¡to mi je malo zasmetalo na nekim diskovima je Å¡to su malo srednji tonovi prenaglaÅ¡eni. Ja jesam fan engleskog zvuka ali uÄinilo mi se da su previÅ¡e u prvom planu. Medjutim to sam reÅ¡io izmenom OP ampova. Umesto sva 4 AD8066, na samom izlazu sam postavio AD8620 slika se uravnotežila. Za sve one koji sumnjaju, neka uzmu i probaju kabal od Zokija, garantujem da će se prijatno iznenaditi..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...