Jump to content


FTA(Final Touch Audio)


ScepanBG

Recommended Posts

Route66, custom made for Vlajo:

U medjuvremenu, ja navukao svoje bele rukavice od finog pamuka, da ne bi sa "znojave ruke" brljao po uredjajima i promenio kabl.Kabl će da radi dan dva da se slegne, a ja da kažem Å¡ta sad Äujem.Ovih dana sluÅ¡am Jazzamor aktivno, i teta Bettina Mischke zvuÄi kao bombona.Visoki su i dalje prijatni (uprkos metalnim visokotoncima, dal' sam omatorio pa mi prija - ne znam).Srednji su dobili joÅ¡ malo prostora, nekako mi joÅ¡ leprÅ¡a.Sreća je utoliko veća Å¡to nisam baÅ¡ raspoložen za muziku, spava mi se, tako da je ono Å¡to ja prmećujem u ovako pospanom stanju za mene zadovoljavajuće.Ono Å¡to sam odmah primetio, a moram joÅ¡ da testiram je da mi sada ne mumla bas kao na AIRu i na Chordu Cobra 3+.Bas je tu, kako treba, ali nemam one potmule basove kad sedim za stolom za komp.JoÅ¡ ću da istestiram kakav je kabl sa basom, a i kako zvuÄi muzika provuÄena kroz kabl u razliÄitim dobima dana i mojim razliÄitim raspoloženjima.Za sada mi se jako dopada ovo Å¡to Äujem.

Ne želim uopšte da se zamaram pitanjima kako je Zoki napravio ovaj kabl, niti me zanima da li je i u kolikoj meri koristio vudu magiju ili hipnozu na daljinski.Drago mi je da postoji neko ko će da pokuša da napravi dobar kabl za normalnog korisnika koji ne košta kao bubac ...

Zoki, sve najbolje od Vlaja u daljem radu sa žicama - ide ti od ruke :wave2

P.S. Ovo je ISKLJUČIVO moje razmišljenje i nikakvih drugih namera u mom pisanju nema.Kada bi recimo, Sonic pravio ovako dobre kablove, pohvalio bi i njega :cheers

Link to comment
Share on other sites

Zar nije Primo Top model? "Sirogojno" premasuje cenu od 400e/m ili Prima vise nema u ponudi?

:wave2

"Primo" je i dalje u ponudi, takoÄ‘e je bio na probi kod mene, ali "Knotty" radi bolje, i oÄekivano, skuplji je. Za cene i sve druge informacije, najbolje da kontaktiraÅ¡ Zokija direktno.

Link to comment
Share on other sites

Zar nije Primo Top model? "Sirogojno" premasuje cenu od 400e/m ili Prima vise nema u ponudi?

:wave2

Primo je bio top model, mislim da ga ima u ponudi.Ja imam jedan Primo u sistemu i to prvi komad, ako je Knotty bolji mogu misliti kako svira.Uostalom uveriću se uskoro!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...